eternıty

Bugün Eylül 12 hala ses yok.Olmadığı gibi bir de bizim kulübe reklam vermişler.Sakın ha aldanmayın!....

Çok şükür tenceremi alabildim.Ama aynısını değil bir boy büyüğünü verdiler jest olarak.Zaten garantisi de yenilenmediği için bir yılda bitti.Bir daha asla yenisi gelmeyecek!...En kısa sürede onun da soyulacağından eminim.Zaten artık onda pilav pişirmiyorum.Kendime Çok iyi bir markanın pilav pişirme tenceresini(elektirikli) aldım.Size de tavsiye ederim.

evet annem ve kuzenim aldılar onlarında tencerelerin kapakları koptu.sözde bir dönem yapıştırıcıları ısıya dayanıklı değilmiş.değiştirdiler ama yine aynıymış çok pişmanlar

ben de memnun değilim kızlar vakumlu saklama kaplarını ve pilav tenceresini aldım ikisi de berbat oldu .Teflon soyuldu.vakumlu kapaklar yırtıldı bir de dünyanın parası ucuz birşeyler de değil.

yapmayın kızlar ya.. ben de çeyizime aldım daha kullanmadım umarım sorun olmaz korktum şimdi ben..

uyarmanız iyi oldu bende bir süredir eşimi almaya ikna etmeye çelışıyordum bu anlattıklarınızdan sora vazgeçtim paylaşımınız için teşekkürederim

bende desenlerine heves edıp alacaktım uyardıgın ıyı oldu yanı gorunuse aldanmamak lazımmıs

Türkiyeye tatile gittigimde iki senedir heveslenip kocisi ikna edemeyince zavallhi babacim taksitle almisti.360 milyona.
Evime gitirip bir heves actim kullandim ilk üc ayda kulplari ve kapak tutmaclari yerinden cikti.Türkiyeden gelen akrabalarima yedek parcalarini getittirdim ama bir ay icinde yenilerdede ayni sorun oldu.Bulasik makinasinda yikamiyorum elimde teflon icin olan bulasik süngerleri ile yikadim elimde.Kuruladim kaldirdim.
Tahta kasik bile kullanmadim slikon yumusak kasiklardan kullandim hep.Ama teflonlarin cizilmesine ve hatta hatta soyulmasina engel olamadim.Bu sene geri getirip direk fabrikasina verip ayni üründen istemedigimi söyleyecegim.Teflon olmayan ayni degerde baska ürün istiyorum.Güvenim cok sarsildi.
Aldiklari para haram olsun!

Yapmayın yaa o kadar mı kötü :KK43: Gerçi şikayet sitelerinde de birçok olumsuz eleştri almış :KK43: Ben de çeyizim için Doğa Serisinden bir set almayı düşünüyordum oysaki :KK43: Desenleri çoook güzel gelmişti gözüme. Vallahi kararsız kaldım şimdi. Ne yapsam ki :S

bende evlenirken 2tenceresi ve bir tavasını almıştım bende hiç memnun degilim ..kullandıktan kısa bir süre sonra kapagın kulpu çıktı gerçi onu yaptılar..pilav tenceresi berbat bişey ortası yüksek kenarları çukur orta yanıyor kenarlarda pilavda sulu kalıyor..dış görünüşüne aldanıp almıştım..ama fırın kaplarından çok memnunum masada çık şık duruyor servis tabaklarıyla kaselerini almıştım..onlardada sorun olmadı..

yapmayın kızlar ya.. ben de çeyizime aldım daha kullanmadım umarım sorun olmaz korktum şimdi ben..

Al benden de o kadar :uhm: :1no2:

ben o kadar şikayet okudum ki bi sorun çıkardımı direk çöpe koymayı düşünüyorum napıyım onca para verip aldım ama :çok üzgünüm:

aynen ben de almıştım dibi tutuyor pilav yapamıyorum aldığım yere götürdüm değiştirdiler ama gelen yine aynı ben de ne yapayım artık pilavı tefalde yapıyorum onda da sulu yemek

Son verdikleri eternıtye hiiiiiiiiç birşey olmadı.Çünkü kullanmıyorum.Pilavları da artık tefalin pilav tenceresinde yapıyorum.Bir yıldır mutlu mesut yaşayıp gidiyorum pilav pişirme tenceremle!....

ben kullanmadım eternity ama arkadaşımın çeyiz mağazaları var o söyledi çok şikayet gelmiş eternityden bidaha satmıycaz dedi taç'ı çok tavsiye etti komşum aldı taç çok memnun

X