Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eskiler ne alemdesiniz?

enbloon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2012
104
32
İyi akşamlar hanımlar,
Ben 8 yıl kadar önce ilk konumu bu bölümde açmıştım. (16 yaşındayım göğsüm çok küçük falan falan.. ) Yıllar geçti bende durumlar pek değişmedi. Burdan aldığım önerileri pek düzenli uygulamadım tabi yalan yok. Ayda yılda bir şerbetçi otu falan kullandım düzenli devam etmeden bıraktım. Neyse bunlar teferruat, uzun lafın kısası benim gibi eskiler ne alemdesiniz? Doğal yollar işe yaradı mı, yoksa sizde benim gibi boş mu verdiniz bu konuyu artık :)

İyi akşamlar hanımlar,
Ben 8 yıl kadar önce ilk konumu bu bölümde açmıştım. (16 yaşındayım göğsüm çok küçük falan falan.. ) Yıllar geçti bende durumlar pek değişmedi. Burdan aldığım önerileri pek düzenli uygulamadım tabi yalan yok. Ayda yılda bir şerbetçi otu falan kullandım düzenli devam etmeden bıraktım. Neyse bunlar teferruat, uzun lafın kısası benim gibi eskiler ne alemdesiniz? Doğal yollar işe yaradı mı, yoksa sizde benim gibi boş mu verdiniz bu konuyu artık :)

İçerik silmiyoruz...

Boşverdim. Yoruldum çünkü büyütmek için harcadığım parayı biriktirseydim. Ameliyat param hazırdı

Konu başlıklarını sadece yöneticiler değiştirebiliyor.Sizin konu başlığınız mesaj içeriğiyle uyumsuz olduğundan ben bir başlık belirledim.Konu başlığının ne olmasını istersiniz?

“Eskiler ne alemdesiniz? :) “ olsun, teşekkürler:)

Aslında ben formu eskiden beri okurum ve bu konuda takıntılı gibi oldum.Şerbetçi otunun biraz faydasını gördüm ama benimkiler dümdüzdü hafiften biraz dolgunduk verdi ama 1,5 ay boyunca düzenli uyguladım max 8 9 gün uygulamadım.bu kadar çabaya bu kadar büyümesi az oldu

X