eşimin test sonucu yorumlar mısınız?

karabiberim

Kızlarının annesi
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
594
16
40
arkadaşlar eşimin sperm sonuçları aşağıdaki gibi 2 dr. gösterdim(kadın doğum) biri biraz düşük dedi biri iyi dedi bilen var mı?
volüm1.6ml
spermatozoit sayısı:73.400.000
spermatozoit sayısı(total):117.440.000
motilite
hızlı ileri:30dk.%50
yavaş ileri:30dk.%10
yerinde hareketli:%5
hareketsiz:%35
morfoloji
normal:%60
anormal:%40
diğer birimler normal yazıyo lütfen yardım edin tesekkürler

tatlım esının sonucları cok normal gıbı gorunuyo.ozellıkle hızlı ılerı sayısı cok guzel.morfolojı dede normal yapının %15 olması bıle kafıyken esınınkı%60 bence cok guzel

amin allah hpimizin yardımcısı olsun çünkü ben artık kaderimdeki neyse onu yaşayacağıma eminim

amin allah hpimizin yardımcısı olsun çünkü ben artık kaderimdeki neyse onu yaşayacağıma eminim

tabıkıde kaderde ne varsa hepımız on yasayacagız ama tatlım herseyı oluruna bırakma yanı tedbır bızden takdır allahtan unutma. sana doktor ne dedı canım:kahve:

canım sonuçlar gayet ıyı canım bence bu degerlerle rahatlıkla normal yolla hamıle kalabılırsın.en önemlisi ileri hızlı hareketidir oda %50 guzel.ınsallah hayırlısıyla en kısa zamanda bebegıne kavusursun .BİZİMDE ileri hareket %10 :KK43:

canım canını sıkma benim eşimde varikosel vardı ve ameliyat oldu ameliyat sonrası toplam sperm sayısı 3 milyon ama doktorum bize dediki ister 1 milyon olsun ister 100 milyon önemli olan içindeki en hızlı olan spermin yumurtayı bulması önemli dedi. bize aşılmayı bile önermedi. sadece 3 ay eşimle beraber ialç tedavisi görücez ondan sonra duruma göre hareker etcez. moralini bozma sakın

tabıkıde kaderde ne varsa hepımız on yasayacagız ama tatlım herseyı oluruna bırakma yanı tedbır bızden takdır allahtan unutma. sana doktor ne dedı canım:kahve:

elimden geleni yapıyorum ama son olarak mayısta rahim filmi çektiricem bi o kaldı çünkü; ilk doktor bir üroloğa göster hareketsizler çok belki tedavi uygular eşine dedi 2. ise normal dedi bizde üroloğa gitmedik ama benim kafam karıştı

arkadaşlar cok sağolun içim ferahladı en azından problemin bu olmadığını anladım şimdi sıra rahim filmini beklemekte o zaman dualarım hepimize...

X