Erkekte cinsel isteksizlik... ve boşanma düşüncesi...

Ben 3 yıldır eşimle beraber olmuyorum olamıyoruz, 4-5 ay görünce keşke bende bu kadar sürede beraber olabilsem dedirti hayat işte nelere şükrettiriyo
Sizi yeni gördüm, neden konu açmiyorsunuz? Burada yazdığınızı ancak hepsini okuyanlar görür. Yeni bir konu açıp anlatın yaşadığınızı. Ben olmasam da diğerleri yönlendirir, deneyimini anlatır.

Sizi yeni gördüm, neden konu açmiyorsunuz? Burada yazdığınızı ancak hepsini okuyanlar görür. Yeni bir konu açıp anlatın yaşadığınızı. Ben olmasam da diğerleri yönlendirir, deneyimini anlatır.
Aslında konu açtım var yorum yapanlarda oldu, bu sayfada konulara bakınırlen sizinki dikkatimi çekti okumak istedim yoruma cevap verdim istemeden. Konu açtım ama çok fazla bilmediğim için link yada başka bişey paylaşamıyorum

Aslında konu açtım var yorum yapanlarda oldu, bu sayfada konulara bakınırlen sizinki dikkatimi çekti okumak istedim yoruma cevap verdim istemeden. Konu açtım ama çok fazla bilmediğim için link yada başka bişey paylaşamıyorum
Konunu okudum Allah yardımcın olsun terapi aldın mı ne denir bilmiyorum herkesin sınavı kendine zor

Konunu okudum Allah yardımcın olsun terapi aldın mı ne denir bilmiyorum herkesin sınavı kendine zor
Terapi almadım ama sanırım depresyondayım poşet biriktirdiğimi fark ettim ve atmıyorum nedense ve poşetler hiç bir göreve hizmet etmiyor benim için. Bu da depresyonun bir diğer çeşiti sanırım yada adı her ne ise. Kafa gitmiş bende

Merhaba arkadaşlar öncelikle hayırlı ramazanlar umarım hepiniz iyisinizdir... 28 yaşındayım eşim 33 yaşında. 5 yıllık da evliyiz. yaklaşık 3 yıl eşim azospermi tedavisi gördü. son iki yıldır da tedaviyi bıraktı. çocuğumuz bu yüzden olmadı.

şimdi asıl mesele şu. bizim 4-5 ayda bir cinsel birlikteliğimiz oluyor. o da taş çatlasın 5 dk falan sürüyor eşimin erken boşalma problemi de var. bir kaç kez ben eşimle bu konuyu ciddi anlamda konuştum. yani bizde bu sorun aslında yeni değil 5 yıldır var ama ben eşim tedavi görüyor diyerek üzerine gitmedim alttan aldım anlamaya çalıştım. şimdilerde ise artık bu mesele iyice kafamı kurcalamaya başladı.

sonuçta daha ikimizde çok genciz ben bir 5 sene daha bu şekilde geçirebileceğimi düşünemiyorum. duruma bakarsak belki de 70-80 yaşındaki adamlardan farkımız yok. evliliğin bazı şartlarını oturtamadığımızı düşünüyorum ve son zamanlarda artık kafamı boşanma mevzusu kurcalıyor.

bu konuları karşıma alıp adam akıllı konuşmama rağmen kendini en ufak düzeltmedi. dışardan eşimi incelediğimde sanki her şey dört dörtlük yolundaymış gibi davranıyor. ikimiz aynı iş yerinde çalışıyoruz bunun bir etkisi olabilir mi bilmiyorum.

eşim gerçekten kötü biri değil ailesi de o şekilde. ama evde biz bacanak modunda takılıyoruz. yemek yedikten sonra koltukta genel olarak uyuya kalıyor. ne yapacağımı bilmiyorum. bir yuva kolay kurulmuyor evet ama bu şekilde de ilerlemiyor. her geçen gün boşanma düşüncesi daha da çok artıyor.

Boşanmak hakkınız ama bunu anlamak 5 sene sürmemeli. Baştan beri bu sorun varsa neden 5 sene beklediniz? Ayrıca mutsuz olduğunuz bir ilişkide neden çocuk işin uğraşıyorsunuz? Eğer olsaydı hem çocuklu hem cinsel anlamda mutsuz olup boşanmanız daha zor olacaktı 🤦🏻‍♀️

Terapi almadım ama sanırım depresyondayım poşet biriktirdiğimi fark ettim ve atmıyorum nedense ve poşetler hiç bir göreve hizmet etmiyor benim için. Bu da depresyonun bir diğer çeşiti sanırım yada adı her ne ise. Kafa gitmiş bende
Okb olmalı bir psikiyatri ile gorusseniz iyi olur depresyon hep mutsuz üzgün bişey yapmayi istememe halı
Aksatmayin tedaviyi ilerlemesin
Allah yardımcınız olsun

X