elimde kalan koli

hunter7

şükür...:))
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
3.639
8.253
bayanlar,daha önce bir kampanyaya katılmak için,hazırlık yaptım.
elimde,25 adet bere.(parkinson hastası annem elleriyle ördü)25 çift,yün eldiven.erkek çocuklarına oyuncak arabalar,kız çocuklarına saç tokaları ve taçları var.gönderecek adresi bulamadım.kış geçmeden,yerine ulaşsın istiyorum.
özellikle doğuda görev yapan,öğretmenlerimiz,ihtiyaç varsa bana adres,verirlerse,göndereceğim.koli hazır bekliyor.
ama cidden,okul,olursa daha makbule geçeceğine inanıyorum.zira ticari birşey değil bu.amaç çocukları sevindirmek.bu yüzden,benim 3 çocuğum var,4 çocuğum var,bana gönderin yazmayın,lütfen.

Evet var tanıdığım hatta konu acmistim okula yardımda bulunalım diye hakkari yuksekovada bi ortaokul detaylı adresi yazarım canım özelden öğretmenin telinide veririm.bikac aydır düzenli olarak yardımda bulunduk hem çocuklara hem ailesine özelden yazıyorum aize

Evet var tanıdığım hatta konu acmistim okula yardımda bulunalım diye hakkari yuksekovada bi ortaokul detaylı adresi yazarım canım özelden öğretmenin telinide veririm.bikac aydır düzenli olarak yardımda bulunduk hem çocuklara hem ailesine özelden yazıyorum aize

birkaç tane bereyi ve oyuncakları burada suriyeli bir ailenin çocuklarına verdim.geri kalanı gönderebilirim ama ortaokul demişsiniz.benim elimdekiler,ilk okul çağı çocuklarına göre.onların ihtiyaçlarını görür mü?

birkaç tane bereyi ve oyuncakları burada suriyeli bir ailenin çocuklarına verdim.geri kalanı gönderebilirim ama ortaokul demişsiniz.benim elimdekiler,ilk okul çağı çocuklarına göre.onların ihtiyaçlarını görür mü?
Tabi dediğim gibi biz sadece ortaokul çocuklarına gondermedik bebek,ebeveyn kıyafetleri dahi gönderdik öğrenciler ailesindekilere uygun olanı seçtiler .Bence hiç sorun olmaz

Ilkokul öğretmeniyim okulumda ihtiyac sahipleri öğrenciler var aklınızda olalım bizde =)

X