Egzamaya yeni bir yöntem denedim

Sevecenkadin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2022
1
2
31
Merhabalar tam 16 senedir egzama hastalığıyla uğraşıyorum. Bazen azaldi bitecek gibi oldu bazen aşırı arttı. Şuan yine vücudumun birçok yerinde var. Bebeğim küçük emziriyorum ilaç kullanmak istemiyorum. İnternette beyaz dut kurusu kürünü gördüm. Yarim litre kaynayan suya 6 yemek kaşığı atıp 5-6 dk kaynattım. Sonra blender ile homojen hale getirdim. Sıcak sıcak egzamalı bölgelere surdum. Aklıma geldikçe vakit buldukça süreceğim. Tabi ki kıyafetlerimiz falan batıyor ama değiştireceğiz. Yeni başladım inşallah faydasını görürüm. Konuya tekrar yazacağım. Sizinde bildiğiniz bitkisel yöntemler varsa yazar mısınız? Sağlıklı günler.

Eklentiler

• 1671395049920..jpg
    1671395049920..jpg
    38 KB · Görüntüleme: 95
Egzama için KESTİNE 10MG hap kullan, bende de 5 yıldır aynen resimdeki gibi kırmızı kabarıklık ara ara geliyor ve bazen şiddetlenip kaşıntı yapıyor ama yazdığım ilacı alınca yaklaşık 1 hafta hiçbir şekilde kızarıklık-kaşıntı olmuyor. Bu arada doktorların önerdiği tüm hapları kullandım ama en etkilisi bu hap geldi. Yine internetten ilacın prospektüsünü de okuyabilirsin, sigortan varsa tüm doktorlar yazar ve 15 tl gibi bir fiyatı var.

Merhaba arkadaşlar bende egzama yok başka bir deri hastalığım var araştırma yaparken Van gölü suyunun deri hastalıkları için şifa kaynağı olduğunu öğrendim imkanınız olursa gitmeyi deneyin internetten de araştırabilirsiniz suyun içerisindeki maddeler deri hastalıklarına iyi geliyormuş

X