düşükten sonra hamile olup olmadıgını anlamak***

pinarca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
45
3
merhaba ; 1 yıllık evliyim evlendıgım gunden bu yana eşimde bende bebek ıcın cok ugrastık her adetımın gecmesınde hamıle umuduyla aldırdıgım kanın haddı hesabı yok ve her defasında negatıf cvbı aldım .. sonrada 2 ay adet olmadım hamıleyım kesın dıordum ama sistit olmusum (idrar yolu enfeksıonu) idrara cıkarken asırı agrı ve kanla beraber .. adet olmayısımın nedenı bymus 2 gun adet oldum ve sonra hamıle oldugumu ögrendım 1 ay 3 gunluk ve gunumden önce ögrendım..doktor hatası yuzunden bebegımı kaybettım 3.ayıma gırmek uzereydım ve ıcıme kötu bı hıs oldu bı gece ertesı gun doktoruma gıttım .. yasıo bebegın dusuk tehlıken var dedı gönderdı ama ben surklı mıde bulantısı yasıordum ve tenım beyaz donuk bı hal almaya basladı..baska ı doktora gıttım 15 gun önce bebegın karnımda öldüğünü ve beni zehırlemek uzere oldugunu söleyınce dunyam karardı..apar topar aldırdım bebegım karnımda cürümüş rahıme yapısmıs.. 3 oldu aldıralı.. ŞİMDİ;bazı belrtıler var bende mıdem bulanıo,sureklı uyuorum,ıcımdede bı heyecan var umarım hamıleyımdır p.tesı gıdecem doktora umarım hayal kırıklıgı olmaz.. :çok üzgünüm:

bu doktorlar nasıl da hayatımızla oynayabiliyorlar...

ahirette nasıl hesap verecekler???

pınarcım, çok geçmiş olsun canım, hayırlısıyla inş tekrar hamilesindr...

çok tsk ederım arkadaslar yha ıste benım uzerımdede bu cok buyuk etkı oldu yenıden bı doktora nasıl guvenecegımı bılmıorum..

canım tüm dr aynı diye bir kural yokturki, beş parmağın beşi birmi derler bilirmisin. bence dr değiştir yaşadıklarını anlat eminim bu kez bir problem yaşamayacaksın. zaman zaman hepimizin başına talihsizlikler gelir malesef sen bunları fazlasıyla yaşamışsın. ancak inşallah rabbim yüzüne bu kez gülecek tatlım, hayırlısıyla inşşallah hamişsindir. haberlerini 4 gözle bekliyorum canım.

X