Dudak Makyajı Dudak çizgileri ve gözenekler

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

UKDE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2007
76
0
koyu renk ruj sürdüğümde bir süre sonra çizgi çizgi dağılıyor bunu önlemenin bir yolu varmı,ayrıca gözenek sıkılaştırıcı maske önerebilirmisiniz,doğal maske tarifi bilen varsa paylaşsın lütfen..

canım aynı durumu bende yaşıyorum genellikle likit rujlardan kaynaklanıyo, daha koyu kıvamlı ruj kullanmak gerekiyo ve dudak kalemiyle birlikte.

koyu renk ruj sürdüğümde bir süre sonra çizgi çizgi dağılıyor bunu önlemenin bir yolu varmı,ayrıca gözenek sıkılaştırıcı maske önerebilirmisiniz,doğal maske tarifi bilen varsa paylaşsın lütfen..

Bir kap yoğurdun içine iki çorba kaşığı bal dökün, iyice karıştırıp cilde dairesel haraketlerle sürün. Ancak göz çevresine sürmeyin. Yaklaşık 15 dakika sonra yıkayın. ben yapıyorum sıkılaşıp sıkılaşmadığını pek hissedemiyorumda.pamuk gibi oluyo cildim sırnaşık şey

Teşekkür ederim kızlar,inş. bi çözüm buluruz..
a.s.

kızlar ruju sürdükten sonra dağılmaması için ya dudak kalemi kullanın yada benim yeni yeni yapmaya başladığım gibi ten rengi bir kalemle dudak kontürünüzün hemen üstünden dudağınızı çerçeveleyin hem rujunuz dağılmaz hemde dudaklarınız daha dolgun ve belirgin görünür

bende gözeneklerim için maden suyula limonu karıştırıp buz kalıbına döktüm her gün sabah aksam yüzüme sürüyorum cok faydası oluyo diyolar ama bakalım görecez sanada tavsiye ederim.

capicade markasını tek geçerim dermoeczanemde vardı...kullandım düzenli...gözenekler mükemmel sıkılaştı..

Eklentiler

• capicade-anti-acne-jel-krem-50-ml-11987-84-B.png
    capicade-anti-acne-jel-krem-50-ml-11987-84-B.png
    134,4 KB · Görüntüleme: 81
  • 0108.png
    0108.png
    134,1 KB · Görüntüleme: 98
X