Dubai Paylasim Alani(Tanisma)

ben baskentte yani abu dhabi de yasiyorum.sorusu olan varsa cevaplayabilirim.konu acilali cok uzun zaman olmus ve bircok soru hava da kalmis.

bız eşimle tatıl amaclı gelmeyı dusunuyoruz subat bası veya sonu erken rezarvasyonla alısverıs festıvalınemı yoksa sonramı gelmek mantıklı kımse fıyat soylemıyor mesela gıyım ucuzmu neler alınır bunları cok merak edıyorum hava nasıl olur ben alısverısı cok sevıyorum degısık seylerı nerden bulabılırım ve ucuz olmalı marka seylerı sevmem derı cantalar varmıs sanırım ucuz nekadar mesela ona gore hazırlık yapmaya baslamalıyım para konusunda:) alısverıs festıvalı ne ıse yarıyor markalardamı gecerlı yoksa heryerdekı dukkanlardamı kımse bunla ılgılı bısey yazmamıs yardımcı olursan sevınırım

Merhabalar,
uzun zamandır paylaşım olmamış belki birileri görür mesajımı.
Eşim yaklaşık 1 aydır Dubaide çalışmaya başladı. Haziranda da biz gidiyoruz inşallah, hala Dubaide yaşayanlar var mı forumda merak ettim.
Dubaide 2 bebekle yaşamak nasıl olur bilmiyorum:)

kkızlar bişey sorcam, dubayda güzellik markezleri, kuafor salonları nasil? ben oraya çalışmak için gitmeyi duşunuyordum,ama ileride artık, teklifler çok geldi, hamile olduğum için daha sonraya bıraktım, bir bilgi veren olursa sevinirim:) turk topluluğu olan yerler varmıdır? dil bilmeden çalışmakda zor olur benceEn Büyük TÜRKİYE

merhaba bayanlar. SITEDE YENIYIIIIM! :) dubai ye yerlesmeyi dusunuyoruz. fakat bir de umman i aklima soktular... 4,5 yasinda oglum var. hem oglum iyi egitim almali, hem de gecim zorlugu cekmemeliyiz. fotografci aileyiz. gidip gormeden karar verilmez ama fikirlerinizi bekliyorummmm..

merhaba bayanlar. SITEDE YENIYIIIIM! :) dubai ye yerlesmeyi dusunuyoruz. fakat bir de umman i aklima soktular... 4,5 yasinda oglum var. hem oglum iyi egitim almali, hem de gecim zorlugu cekmemeliyiz. fotografci aileyiz. gidip gormeden karar verilmez ama fikirlerinizi bekliyorummmm..

merhaba,bende çok fazla şey merak ediyorum ama bu başlık pek güncel değil,ben öğrendiklerimi size aktarayım.benimde nişanlım abu dhabide çalışıyor.önce ummana gitmişti.muskat yani başkentin gayet güzel olduğunu söyledi.ama o daha çok soharda kaldığı için hayat nasıldır bilemiyoruz açıkçası:)umman biraz daha pahalı.çünkü umman riyalinin değeri yüksek.daha sonra abu dhabiye geldi.bizim çocuğumuz yok tabi:) ama yinede ordaki okulların genelde ingiliz düzeninde oldugunu 5 yaşında okula başladıklarını görmüş bazı arkadaşlarından tabi bu da pek kesin değil:KK43:belki her okul öyle değildir.abu dhabi dubaiye göre biraz daha kapalıymış.dubai daha turistik olduğu için daha rahatmış.ev kiraları yerine göre değişiyormuş.ama genel olarak bize biraz pahalı geldi.biz iş gereği dubaide yaşıcaz daha sonra, o yüzden bu başlığa yazdım bi fikir olur diye,benim bildiklerim bu kadar.sizde bildiklerinizi paylaşın ki bende çok merak ediyorum nasıldır diye:)daha evlilik için tam tarih almadık ama zannediyorum şubat sonu mart gibi dubaide olucam.sevgiler:)

Son düzenleme:
X