Dondurulmus Transfde Dogal Sikulus Süreci

Merhaba kızlar, embriyo transferi öncesi kortizon verdi mi doktorunuz?
Evet ben transferden 4 gün önce falandı başladım. Hamileliğin 6. Haftasina kadar kullandım. Doktor direkt bıraktırmadı hatta yavaş yavaş bıraktım birkaç gün yarım birkaç gün çeyrek şeklinde, sonra tamamen kestik.

Evet ben transferden 4 gün önce falandı başladım. Hamileliğin 6. Haftasina kadar kullandım. Doktor direkt bıraktırmadı hatta yavaş yavaş bıraktım birkaç gün yarım birkaç gün çeyrek şeklinde, sonra tamamen kestik.
Daha önceden tüp bebek denemeniz olmuş muydu acaba ilk denemede kortizon veriliyor mu

Daha önceden tüp bebek denemeniz olmuş muydu acaba ilk denemede kortizon veriliyor mu
Benim ilk transferim kimyasal gebelik oldu. İkinci transferde vücut, embriyoya daha çabuk adapte olabilsin onu bir hastalık gibi vücuttan atmaya çalışmasın diye verildi kortizon. Zaten şu an ikinci transferim ile hamileyim.

İlk denemede verilir mi bilmiyorum doktorunuz sizin rahminize bedeninizin durumuna göre en doğru kararı verir.

X