Buzdolapları ve Derin Dondurucular dondurucusu altta mı üstte mi, daha kullanışlı🧐🙄

tpk35

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mart 2010
33
91
kızlar yeni buzdolabı alıcam, derin dondurucusu altta mı üstte mi olsun karar veremedim. kullananlar varsa tavsiyelere ihtiyacım var🤗🙏

Ben altta kullanıyorum. Annemin evindekinde dondurucu üstte. Peynirlerin durduğu çekmeceye ya da sebzeliğe erişicem diye çömeliyorum orda. Ama bazı günler hiç açılmayan dondurucu elimin altında. Bu yüzden ben kendi evime dondurucu altta aldım. Kahvaltılık ya da sebze alıcam diye yerleri süpürmüyorum bence daha pratik :KK70:

Ben altta kullanıyorum. Annemin evindekinde dondurucu üstte. Peynirlerin durduğu çekmeceye ya da sebzeliğe erişicem diye çömeliyorum orda. Ama bazı günler hiç açılmayan dondurucu elimin altında. Bu yüzden ben kendi evime dondurucu altta aldım. Kahvaltılık ya da sebze alıcam diye yerleri süpürmüyorum bence daha pratik :KK70:
tesekkür ederimm🥰 yıllarca kullanılcak diye karar vermek zor oluyo

Benim dondurucu altta çook çook memnunum iyi ki böyle almışız. Hiç eğilmiyorum. Şu an için kullanmayacağım şeyleri en alt buzluk çekmecesine atıyorum.

Benim buzdolabımda dondurucu üstte, alırken altta donduruculu olanlardan alacaktım ama aradığım markayı istediğim fiyata bulamayınca üstten donduruculu aldım ama kesinlikle alttan donduruculu al derim. Bazrn içimden keşke buzdolabım bozulsa da alttan donduruculu olanlardan alsam diyorum.

X