dondurucu kısmı aşağıda olan buzdolabı

bende 1.70 im ve en üst kahvaltı rafına rahatça yetişiyorum ama üstünde digital olarak derecesi yazıyor ya sizde onlar kaç derecede ? üst üste 2 rakam var o rakamları söyleyebilirmisiniz ?

bende yeni aldım bulaşık ve çamaşır makinası arçelikten gri renk.şimdi buzdolabı alacağım ama bi türlü altta mı üstte mi karar veremiyorum.birde gri olduğu için her ne kadar parmak izi belli etmeyende olsa iz kalıyor dediler düşünceler sardı tabi.

parmak izi belli etmiyor denilenlerler gerçektende iz belli etmiyor benimki bocsh . memnunum

$ğik.jpg
benimkide bu daha kullanmak nasip olmadı ama kimsede kötü bişey demedi zaten almasamda aklımda kalırdı inş.problem olmazhihoyyyt

benimde siemens var bende gayet memnunum:))) bekar evimde yemek yapmak için vs sebzeleri dolaptan çıkarmak eziyetti resmen benim için şimdi herşey göz hizamda:)))
ayrıca o çürüme olayı falan yok bende de!!! bir böyle dolaplar daha az elektrik yakıyorlar bilginize...

denildiği gibi parmak izi belli etmiyor yalnız elleriniz ıslak veya nemli ise bazen iz kalabiliyor... bebe yağı ile silindiğinde harika parlıyor:))))

bizde nişanlımla bosch un altta nofros olan ınox modelını aldık ılk once banada çok saçma gelmiştı bı model için yada ınox dıye neden o kadar para verelım demiştım nısanlım bı sogutucu fırmasında makına muhendısı demiştıkı dolapta motor al bolumde oldugu için nofros bolumune kadar sogutmak için elektırık harcar ama nofros alta olunca enerjı tasarufu yarıya ıner dıye bıde arkadasımızın bırı demişkı bu modeller sebzelerı çurutuyomus dıye ben kendısıne katılmıyorum bu dolapta en az 15 ozellık var en basıtı antıbakterıyel olması sanmıyorum yanı sebzelerı çurutecegıne

$ğik.jpg

benimkide bu canm daha kullanmadım ama çok beğenerek aldım ve tavsiye edende çok oldu

biz aldığımızda 2.200 civarıydı canım benim evlenmem daha 1yıl falan sürer modası geçer korkusuna son çıkanlardan aldık ... ve şöylede bişey var beyaz eşya şans işi

ya kızlar bende bundan almak istiyorum ama burda okuduğum kadarıyla boyun 1.70 olması lazımmış ben 1.65 şimdi ne olcak ilk çıktığında çok merak etmiştim bundan alcam demiştim ama şşimdi tereddütteyim

X