Doğtaş Mobilya Takımı

justdiary

Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2022
67
241
Merhabalar, önümüzdeki baharda evleneceğiz inşallah, yavaş yavaş eşyalarımızı almaya başladık. Mobilyalarımızı Doğtaş'tan aldık ancak sonrasında internette kumaşı ve koltuğun oturma bölümünde çökmeler vs. yaşandığı gibi şikayetler gördüm. Tabiki üründen ürüne ve kişiye, kullanıma göre değişir böyle şeyler ama yine de kafama takıldı. Ayrıca gezdiğimiz bütün mağazalarda eski kaliteli mobilyalar yoktu diyebilirim. Doğtaş mobilya olarak görece daha sağlam duruyordu. Aranızda doğtaş mobilya kullanan sorun yaşayan oldu mu? Tecrübelerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. :)

Ben ürünlerimi evlenirken doğu taştan aldım bütün evimi onlardan dizdim çünkü bulunduğum yerdeki şubesi kayınpederimin arkadaşıydı hayatımda yaşadığım en büyük pişmanlık iğrenç sistemleri var çok kötüler müşteri iletişimleri sıfır koltugum tam dört kere birleşim yerlerinden dikişleri açıldığı için yapılmaya gönderdim model değiştir bu modelde sıkıntı var belki dediler üstüne para verdim modelini değiştirdim şu anda hala o değiştirdiğim koltuklarda oturuyorum garantisi bitti artık kumaşını da değiştiremiyorum

X