Diyette iken kan ilacı kullanılabilir mi?

FeArLeS_gRiL

Guru
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
660
5
s.a nasıl bir başlık yazacağımı bulamadım kusura bakmayın:) kızlar diyetdeyim ama kan ilacıda içiyorum kilo vermeme mani olurmu sizce gecensene elmasirkesiyle 3 kilo vermişitm yaklaşık,15,20 günde ama ilaç kullanmıyodum şimdi kullanmk zorunda demirm düşük ama kilo vermem lazım şimdiden tşk eTTimmkaydirigubbakcemile5

kan ilaçları iştahı açıyor diye biliyorum eğer iştahını kontrol edebilirsen bi sorun olmaz heralde

ben doktora sormustum kilo yapmaz sadece iştah açıyor demıstıı yanı ıradene hakım olursan sorun olmaz cnmm

s.a nasıl bir başlık yazacağımı bulamadım kusura bakmayın:) kızlar diyetdeyim ama kan ilacıda içiyorum kilo vermeme mani olurmu sizce gecensene elmasirkesiyle 3 kilo vermişitm yaklaşık,15,20 günde ama ilaç kullanmıyodum şimdi kullanmk zorunda demirm düşük ama kilo vermem lazım şimdiden tşk eTTimmkaydirigubbakcemile5

Canım,bence ilacını ihmal etme.Bendede kansızlık problemi çıktı.Kilo alacağımı düşünerek ilacımı kullanmadım ve kan değerlerim daha da düştü.Şimdi diyetle birlikte ilacımıda kullanıyorum ve kilo vermem devam ediyor.Doktorum bana ilacımı yatmadan önce içmemin kilo kontrolü açısından daha iyi olacağını söyledi.Tavsiyesine uyuyorum,kendimi daha iyi hissediyorum.

Bende diyetteyim ve anemi hastası olduğum için kan hapımı içmek zorundayım aksi taktirde bırakın kilo vermeyi sağlığınız ciddi halde bozulur

Ben kilo aldırmaz diye düşünüyorum aldırmıyorda.
Yani siz sporunuzu yaptıktan yemenize dikkat ettikten sonra niye kilo alasanız ki?
Kaldı ki spor hocam da kan ilacı kullanıyor..

Bence endişelenmeden için, ihmal etmeyin :kahve:

KUSURA bakmayın uzun süredir gelemiyodum foruma o yüzden şimdi gördüm yazdıklarınızı, tşk ederim yardımcı olduğunuz için malesef diyetim yarıda kaldı elmasirkesi diyeti yapiyodum sirkemin bitmesine cok az kalmıstı bende aldırmayı unutttm yarıda kaldı:KK43: ama yeni bi diyete başladım buqün 5.günüm zencefil karanfil tarcın diyetine inş faydasını görürüm sizlerede söylerim :)

X