Diyeti Sürdürme ve Motivasyon

Akşam yemeğinde 6-7 kaşık kuru fasülye ve cacık yedim.

Birazdan yeşil çay içeceğim.

Takviyelerimi de akıp günü kapatıyorum.

Tartımın pili bitmiş tartışamadım , meraktan yerimde duramadım ama olsun bakalım😍

Beklemek de güzel.

Adetim 10 gün gecikti . Yarın adet söktürücü akıp içmeye başlayacağım.

Güzel eksiler görmüşsünüz tebrik ederim Sahihuban Sahihuban R rvl
Geçen haftayı spor yaparak geçirmeyi hedeflemistim ben de ama hastalıktan dolayı olmadı. 3 gun yapabildim sadece. Hâlâ toparlanamadim. Mide bulantım çok var. Ama en azından yediklerime daha dikkat etmeyi planlıyorum bu hafta.
Ben de maalesef gram gram gidiyor. 400 gr-500 gr şeklinde. Sebebi ne bilmiyorum ama önemsememeye çalışsam da canım sıkılıyor ister istemez.
Geçmiş olsun. Direnç kilosunda olabilirsiniz, bir de hastayken kilo vermek zorlaşıyor deniyor.

Dün yazdıktan sonra çekirdek yedim.

Bugün pilates yaptım. Kahvaltıda fıstık ezmesi ve bir küçük muz yedim. Öğlen enerji içeceği içtim, akşam da tavuk, pilav, salata ve kabak tarator yedim.

Bugünkü kahvaltım nasipse 😍

Tupper ın doğrayıcısına ne istersem atıyor çekiyorum sonrasında limon yağ tuz koyuyor kısa sürede lezzetli salatalar hazırlıyorum.
Çok konforlu ve zaman açısından pratik oluyor
Tavsiye ederim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    192 KB · Görüntüleme: 8
Bugün spor yapmadım.

Kahvaltıda yulaf unuyla yapılmış kurabiye yedim 1 adet. Akşam da biraz tavuk ve köfte yanında salata yedim. Sonrasında biraz kabak çekirdeği ve küçük bir kase şekersiz, hurmalı puding yedim.

Benim mide hassasiyetim hâlâ devam ediyor. Ekmek iyi geliyor mideme, o yüzden karbonhidratı abarttım biraz 🙄

Günaydın
11.00 de 3 yumurtalı tereyağlı yumurta biraz peynir Zeytin ve marul yedim biraz da fıstık yedim.

Dün akşam hiç bişi yemedim. Tek öğün yaptım. Çok iyi geldi. Şişkinliğim baya topladı.

Ayrıca bu sabah regl oldum. 70 kg da düzenleniyor benim döndü aksi halde olmadan geçiyor günler.

Akşama yemek yapmadım planım da yok. Pratik sağlıklı Napabilirim bilemedim.

Yemek ne olursa mutlaka cacık yaparım. Nasipse.

Cumaya 71 leri görürüm gibi görünüyor ❤️🤌🏼🫶🥰😉

• Beğen
Reactions: rvl
Merhaba hanımlar, Benide Aranıza Alırsanız Çok Mutlu Olurum 🥲 Motiveye İhtiyacım Var, 1 buçuk yaşında bebeğim var, aslında hamileliğim falan iyi geçti ama lohusa döneminde almadığım kadar kilo aldım ve nasıl oldu anlamadım bile 🥺 ben 60 lara inmeye çalışırken birden bugün tartıldım ki 75 olmuşum, tabi adet günüme 2 gün var onunda etkisi varmı bilmiyorum 🥲birbirimizi motive edelim hedefim 60lara inmek 🥲 kurban bayramına kadar verebileceğim kilo ne kadar bilemiyorum 🥲 grup bilgilendirmesi nasıl oluyor, isterseniz ben tablo falan da yapabilirim katılımcıların ismini alıp hedef kilolar, günlük bilgilendirme falan diye

• Beğen
Benim mide hassasiyetim hâlâ devam ediyor. Ekmek iyi geliyor mideme, o yüzden karbonhidratı abarttım biraz 🙄
Geçmiş olsun, mideniz geçene kadar pek etkisi olmayabilir. Genel aldığınız kalori de zayıflamak için daha önemli.
Merhaba hanımlar, Benide Aranıza Alırsanız Çok Mutlu Olurum 🥲 Motiveye İhtiyacım Var, 1 buçuk yaşında bebeğim var, aslında hamileliğim falan iyi geçti ama lohusa döneminde almadığım kadar kilo aldım ve nasıl oldu anlamadım bile 🥺 ben 60 lara inmeye çalışırken birden bugün tartıldım ki 75 olmuşum, tabi adet günüme 2 gün var onunda etkisi varmı bilmiyorum 🥲birbirimizi motive edelim hedefim 60lara inmek 🥲 kurban bayramına kadar verebileceğim kilo ne kadar bilemiyorum 🥲 grup bilgilendirmesi nasıl oluyor, isterseniz ben tablo falan da yapabilirim katılımcıların ismini alıp hedef kilolar, günlük bilgilendirme falan diye
Merhaba, adet öncesinde bende bazen 2-3 kilo farkettiği bile oluyor ama bazen etkilemiyor. Ben de 75 kiloyla başladım, şimdi 72 kiloyum. Hedefim 60. Bayrama kadar belki hepsi gitmez ama 65-67 bile olsak başarılı diye düşünüyorum.

Geçmiş olsun, mideniz geçene kadar pek etkisi olmayabilir. Genel aldığınız kalori de zayıflamak için daha önemli.

Merhaba, adet öncesinde bende bazen 2-3 kilo farkettiği bile oluyor ama bazen etkilemiyor. Ben de 75 kiloyla başladım, şimdi 72 kiloyum. Hedefim 60. Bayrama kadar belki hepsi gitmez ama 65-67 bile olsak başarılı diye düşünüyorum.
Hedeflerimiz aynı öyleyse umarım giderlee bizde rahatlarız

• Beğen
X