Diyet günlüğüm (Hedef -12 🍀)

MilkyMuffin

🦩
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2023
338
666
Doğum sonrası emzirme döneminde çok kilo aldım. Öncesinde hep spor ve sağlıklı beslenme vardı hayatımda ve kendimi beğenirdim. Şuan çok da memnun değilim bedenimden.
Buraya yazmak beni motive eder dedim ve başlıyorum😎

Güncel kilo : 80.1
Hadi bakalım🌱

Bir an ben mi yazdım acaba dedim. Ben de doğum sonrası 75 i görüp emzirme dönemi 85 e çıktım. Çok mutsuzum görüntümden dolayı , hiçbir kıyafetim olmuyor ve zayıflamak istiyorum.
Sizin kaç aylık bebeğiniz

Bir an ben mi yazdım acaba dedim. Ben de doğum sonrası 75 i görüp emzirme dönemi 85 e çıktım. Çok mutsuzum görüntümden dolayı , hiçbir kıyafetim olmuyor ve zayıflamak istiyorum.
Sizin kaç aylık bebeğiniz
Ben 73 e düştüm ve sonrasında 80e çıktım. Aşırı mutsuzum bu durumdan ama canım da sürekli yemek istiyor🫣
1yaşında tam. Sizinki?

Ben 73 e düştüm ve sonrasında 80e çıktım. Aşırı mutsuzum bu durumdan ama canım da sürekli yemek istiyor🫣
1yaşında tam. Sizinki?
Benim de 5.5 aylık bebeğim.
Geçen ay emziren anne diyetine başladım ama mümkün olmadı devam ettirmek . Bebeğim sürekli kucakta olduğundan öyle özel hazırlayamadım saatine uyamadım. Bir de sütün azalmasından korktum . Yaz tatili olduğundan bir abimiz de evde , bebeği alıp yürüyüşe de çıkamıyorum.
Ben de çok yemek istiyorum ama bunu şeker- karbonhidrat tüketiminden olduğunu düşünüyorum . Çok çabuk acıktırıyor .
Bir kaç gündür listesiz proteini artırıp karbonhidratı azaltarak beslenmeye çalışıyorum.
Göbek çevrem çok fena bazen oğlum anne bir bebek daha mı var içerde diyor 😒

X