Diyet Değil Düzgün Beslenme

Melodimeloo

MELODİ-DO-RE-Mİ
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2018
194
70
Merhaba sevgili arkadaşlar.
Bu yaşıma kadar (27) birçok kez kilo alıp verdim. Bu sene ramazan boyunca yediklerime dikkat ederek ve bol su içerek 4 kilo verdim. Bu zamana kadar her ramazanda kilo alırdım fakat artık doğru beslenmeyi öğrendim sanırım. Şimdi ramazan sonrasına gelecek olursak kendime birkaç kural koydum:
1) Tartı değil ayna baz alınacak. Fakat tartıyı da es geçmeyeceğim.
2) Amacım yavaş ve düzgün vermek. Ayda 5 kg geçilmeyecek.
3) Süreç boyunca her gün bitter yedim. Bu bana engel olmadı yine yenebilir.
4) Terlemeden yatağa girilmeyecek. Her gün en az 20 dakika en fazla 60 dk spor.

Buraya gün gün güncelleme yapıp yediklerimi ekleyeceğim. Benimle birlikte yapmak isteyen varsa bana katılabilir.

Merhaba sevgili arkadaşlar.
Bu yaşıma kadar (27) birçok kez kilo alıp verdim. Bu sene ramazan boyunca yediklerime dikkat ederek ve bol su içerek 4 kilo verdim. Bu zamana kadar her ramazanda kilo alırdım fakat artık doğru beslenmeyi öğrendim sanırım. Şimdi ramazan sonrasına gelecek olursak kendime birkaç kural koydum:
1) Tartı değil ayna baz alınacak. Fakat tartıyı da es geçmeyeceğim.
2) Amacım yavaş ve düzgün vermek. Ayda 5 kg geçilmeyecek.
3) Süreç boyunca her gün bitter yedim. Bu bana engel olmadı yine yenebilir.
4) Terlemeden yatağa girilmeyecek. Her gün en az 20 dakika en fazla 60 dk spor.

Buraya gün gün güncelleme yapıp yediklerimi ekleyeceğim. Benimle birlikte yapmak isteyen varsa bana katılabilir.
Evet yanima arkadas ariorm her yanina arkadas isteyene yzdim insallah bukdar basliga yetisirim.. karatay diyeti uygulamayi dusunuorm.. tatli ekmek ve meyve tuketimim yok,sadece patates yufka borek ve pirinc kesersem bana uygun.. sizin uyguladiginiz belli bir diyet varmi?

Evet yanima arkadas ariorm her yanina arkadas isteyene yzdim insallah bukdar basliga yetisirim.. karatay diyeti uygulamayi dusunuorm.. tatli ekmek ve meyve tuketimim yok,sadece patates yufka borek ve pirinc kesersem bana uygun.. sizin uyguladiginiz belli bir diyet varmi?
Merhaba... Benim uyguladığım özel bir diyet yok aslında sadece ekmek,pilav ve makarnayı çıkarttım hayatımdan. Dikkat ederek veriyorum. Yani aslında hayatıma yaymak istiyorum bunu

X