Diyet arkadaşı arıyorum kızlar

Bana nasıl yapilacagini anlatırsam sana eşlik ederim :) meyve yememeye raziyim :) yeterki beni terk etsin bu yağlar :)

:) ilk olarak dukanın resmi sitesinden testini yapıyoruz..verdiğin bilgilere göre dukan amca sana kaç gün atak kaç gün seyir kaç gün güçlendirme yapacağını söylüyor..atak evresi sadece proteinden oluşuyor..yumurta,süt,peynir,yoğurt,tavuk,balık,kırmızı et,ton balığı,midye,ayran vs..protein kullanarak dukan ekmeği yapıp( yumurta,yoğurt,süt,yulaf kepeği) proteini istediğin saatte istediğin kadar yiyebilşyosun..dukan da saat yada porsiyon sınırı yok hatta ne kadar yersen vücudun proteini yakmak için daha fazla çalışacağı için daha çok kilo verirsin dio..atak bitince seyir evresi gelio..bu evre de en kolay yöntem 1+1 ...1 gün sadece protein 1 gün sebze yanına protein...ıspanak yoğurt karnıbahar yoğurt haşlama sebze ayran omlet domates salatalık gibi..atak evresinde her gün mutlaka 1,5 yemek kaşığı seyir evresinde mutlaka 2 yemek kaşığı yulaf kepeği yemek zorunlu..yoğurda karıştırıp yemek en güzeli..baya uzun tok tutuo mide de şiştiği için..genel olarak diyet böyle..dukanın tatlıları da çok..tabi tatlandırıyla süt tozuyla yapılan..ben bi siteden dukan ürünleri almıştım..sıfır kalori noodle shirataki diye bi sebzeden yapılıomuş..mesela kıyma kavuruodum noodle haşlıodum al sana kıymalı makarna :) yengeç sirumi..böle söyleyince kötü gelio ama tadı güzel :) ince doğrayıp fırında pişiriodum yoğurt ve hardalla dip sos yapıodum film izlerden cips niyetine yiodum...aslında yapabilecek çok yemek seçeneği var ama benim gibi hayatı boyunca tüm vitaminini meyveden alan meyvesiz yapayan birine zor geldi..diyet boyunca resmen meyve aşerdim :) nutellanın yan versiyonu dukanella yaptım,süt tozu ve jelatinle panna cota yaptım tatlı krizine de girmiosunuz...

çok iyiymiş aslında ama kalıcı oluyomu verilen kilolar

Valla araştırmıştım baya..kitabı da var bende..kilo verip alanı tabi çookk abartmadığın sürece duymadım..zaten güçlendirme evresi koruma evresi verilen kiloları sabitliyo..dukan diyet bittikten sonra her gün yulaf kepeği yerseniz haftada 1 gün sadece protein yerseniz ve merdiven kullanırsanız hiç kilo almazsınız dio :)

kızlar günaydın bugün tartıldım 73.400 üm tahminim doğru çıktı 10 kiloya yakın almışım ama bugün büyük gün bakalım 1 haftada ne kadar gidecek :KK17:

Bayanlar 2. Ayim doldu ve bu ayda 5 kilo verip 76 çıktım. 2 ayda toplam 14 kilo verdim. Yani emin adımlarla ilerliyorum kesinlikle yılmak yok

X