Din öğretmeninden silahlı paylaşım

Meslekte önemli değil burada,bunun eyleme geçirme gibi düşüncesi ağır bana göre.
Artık hukuklar kişiye göre işliyor algısı yaratmış bu şahısta.
Simdi meslek vurgusu soyle:Ogretmen dediginiz kisi belirli bir alanda uzmanlasmis,bu alan dahilinde sahip oldugu teknik bilgileri ogrencilerine dogru bir sekilde aktarmayi meslek edinmis kisidir.
Bizim cocuklarmiza,sizin torunlariniza kismen yol ve yordam ogretecek ,yon gostercek kisilerdir.Cocuklarimizi onlara emanet ederiz.Belki cocuklar aktif olarak gunde 5 saat bizi gormezler ama ders suresi boyunca istemeseler o ogretmeni gormek durumundadirlar.
Yani bunu disrdan bir insan yapsa da dogru degil ama bir ogretmenin yapmasi durumu daha vahim kiliyor.Cunku cocuklarimizi emanet ediyoruz.Sahsen kime guvenecegimi sasirir hale geldim.
Uzucu,cok uzucu kimsenin guveni kalmadi.

Simdi meslek vurgusu soyle:Ogretmen dediginiz kisi belirli bir alanda uzmanlasmis,bu alan dahilinde sahip oldugu teknik bilgileri ogrencilerine dogru bir sekilde aktarmayi meslek edinmis kisidir.
Bizim cocuklarmiza,sizin torunlariniza kismen yol ve yordam ogretecek ,yon gostercek kisilerdir.Cocuklarimizi onlara emanet ederiz.Belki cocuklar aktif olarak gunde 5 saat bizi gormezler ama ders suresi boyunca istemeseler o ogretmeni gormek durumundadirlar.
Yani bunu disrdan bir insan yapsada dogru degil ama bir ogretmenin yapmasi durumu daha vahim kiliyor.Cunku cocuklarimizi emanet ediyoruz.Sahsen kime guvenecegimi sasirir hale geldim.
Uzucu,cok uzucu kimsenin guveni kalmadi.
Hayata uyum sağlamasını sağlayan kişilerden biriside elbetet hocalarımızdır,ailedn sonra gelirler.
Demek istediğim bu tarz söylemleri artık diğer meslekten olanlarda yapıyorlar artık.
Bu tarz insanların yaşam biçimleri hayata bakışları bizlere göre uygun gelmiyor,ondan dolayı da böylece rahat bir paylaşım yapıp güç gösterisi sağlamaya çalışıyorlar.

ben işim gereği siyasi görüş paylaşamıyorum pek sosyal medyada. bazen kimsenin bilmediği hesap açıp sallıyım diyorum ama sonuçta yakalanmama engel değil. :)
Yinede dikkat etmek lazım,gerçi biz yazsak anında güme giderizde millat aleni yazıyor bişi olmuyor onlara.
Benim kızla damat yasakladılar seni hapse ziyarete gelmeyelim diye:))dünürde yasak koydu bana biliyor çünkü:))

Yinede dikkat etmek lazım,gerçi biz yazsak anında güme giderizde millat aleni yazıyor bişi olmuyor onlara.
Benim kızla damat yasakladılar seni hapse ziyarete gelmeyelim diye:))dünürde yasak koydu bana biliyor çünkü:))

aman aman sakin :)

keşke fikirlerin özgür olduğu bir dünyada yaşasak..

X