Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Arkadaslarim Cumamiz mubarek olsun hepimize dua ettim Rabbim kabul etsin
dun gecede dua edip uyudum gece ruyamda tek tas yuzuk gordum, elime takmisim bakiyorum cok guzel buyuk tasi var ama parmagima biraz buyuk geliyordu yuzuk.. cok dusundugumden mi yoksa oyle gercekten karsima artik birisi cikacagi dualarim kabul olacagi icin mi bilmiyorum ama ruya iste:)

gonulden dua etmeye herzaman devam edelim Yuce Allah sabredenlerle beraberdir ..

canım merhaba
canım diyanet işlerinin sayfasını okurmusun http://kurul.diyanet.gov.tr/sorusor/sorusor.aspx
sayfada yazanı kopyalıyorum
Hanımlar âdet günlerinde veya nifâs (loğusalık) hallerinde iken dua edebilirler; zikir ve dua anlamı taşıyan âyet-i kerimeleri okuyabilirler. Bunun yanında, Kelime-i şehâdet, Kelime-i tevhid, istiğfar, salâvat-ı şerife getirebilirler. Aynı şekilde tefsir, hadis ve fıkıh gibi dinî eserleri okuyup mütalaa edebilirler (Merğînânî, el-Hidâye, I, 31; İbn Nüceym, Bahru’râik, I, 49; Şirbînî, Muğnî’l-Muhtâc, Beyrut, 1418/1997, I, 120-121, 172).
diyanet işleri başkanlığının soru sor bölümünden alıntıdır.

Ceyhancim cok sagol biliyorum adetliyken dua okundugunu, sadece iste sure yada ayet okunmuyor, ama ben nedense pek rahat edemiyorum ,e burdaki dualarin iceriginide tam bilemiyoruz arapca oldugu icin, icinde bi ayet gizlimi bilemiyoruz o yüzden emin olmak icin en iyisi haftaya kadar bekliyim dedim :44:

Arkadaslarim Cumamiz mubarek olsun hepimize dua ettim Rabbim kabul etsin
dun gecede dua edip uyudum gece ruyamda tek tas yuzuk gordum, elime takmisim bakiyorum cok guzel buyuk tasi var ama parmagima biraz buyuk geliyordu yuzuk.. cok dusundugumden mi yoksa oyle gercekten karsima artik birisi cikacagi dualarim kabul olacagi icin mi bilmiyorum ama ruya iste:)

gonulden dua etmeye herzaman devam edelim Yuce Allah sabredenlerle beraberdir ..

Canim cok sagol insallah banada dua ediyosundur, Allah razi olsun,
ne güzel bir rüya görmüssün öyle, insallah gerceklesir :) Allahim gönlümüze göre versin, hayirli bir es versin insallahhhhhhhh

lısteyı bıtırdım zannedıyordum ama ıkı kısı daha varmıs.yenı eklenmıs sanırım.okuyunca haber verırım arkadaslar

Arkadaşlar bu dua çok önemli ve çok tesirli bir dua muhakkak okuyun..
birde kün fe yekun ün geçtiği bir ayet varki onu devamlı okumanızı tavsiye ederim
yasin/82.ayeti..

" İnnemâ emruhu iżâ erâde şey-en en yekûle lehu kun feyekûn "
Meali : Bir şeyi dilediği zaman, O'nun emri yalnızca: 'Ol' demesidir; o da hemen oluverir.

ben bu duayı ağzıma tekerleme yapıp sürekli okudum sizde okuyun arkadaşlar..
Sevgiler :KK16:

Allah razı olsun..kızlar ben malum özel gündeyim.son ıkı arkadas kaldım.okuyayım mı sımdı.bıtmesını beklıyeyımmı

Arkadaşlar bu dua çok önemli ve çok tesirli bir dua muhakkak okuyun..
birde kün fe yekun ün geçtiği bir ayet varki onu devamlı okumanızı tavsiye ederim
yasin/82.ayeti..

" İnnemâ emruhu iżâ erâde şey-en en yekûle lehu kun feyekûn "
Meali : Bir şeyi dilediği zaman, O'nun emri yalnızca: 'Ol' demesidir; o da hemen oluverir.

ben bu duayı ağzıma tekerleme yapıp sürekli okudum sizde okuyun arkadaşlar..
Sevgiler :KK16:

sagol arkadisim paylasimin icin.bende haber bekliyorum kizlardan baslanacak diye ama kimsecikler yok kizzlarrr neeerrrdesiiiniiizzzz.bakin arkadasta cok onemli okuyun diyor hadi gelinde baslayalim artik.

benim evimin huzuru için eşimin düzelmesi için banada dua eder misiniz..bende sizlere ederim...hangi duayı etmem gerekiyor ne kadar?

arkadaşlar merhaba,ben yeni gördüm bu topiği,acaba bende okuyabilirmiyim?nasıl okuyorsunuz?listemi var?yani benide eklerseniz çok sevinirim aslında.....

ne kadar güzel şeylere vesile olmuşsunuz. benim de hastalığım var ve onun için çok dualar okudum ama kısa kısa. bu duayı okumamıştım. okuyup taşıyacağım.

vck.umutt99,esma ve kendim icin okudum rabbim tez zamanda dualarimizi kabul etsin aratmadan bekletmede cifter cifter hayirli saglikli bebiselerimize kavutursun bizleri ve isteyen herkesi insallah

Hayırlı sabahlar arkadaşlar,

Çok şükür bende bugün itibari ile okumaya başladım.

Daha öncede yazmıştım.

Beni de listenize eklerseniz çok memnun olurum.

X