dikiş makinası almak istiyorum hangisini önerirsiniz bu modellerden

sezremm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2013
58
18
Singer 2250 Tradition Dikiş Makinesi

Singer 8280 Dikiş Makinesi + Singer 100-43 Kazak Tüy veHavTemizlemeMakinesi HEDİYE

Singer Tradition 2273 DİKİŞ MAKİNESİ

Singer 8280 dikiş Makinası

SİNGER 3229 DİKİŞ MAKİNESİ

konuyu doğru yeremi açtım bilemedim
ben evde keyfi dikişler dikmek istiyorum pantolon pacalarımı nevresimlerimi dikmek sökülen birşeyler oldugunda tamir etmek çocukların kıyafetlerimi evde kullanacağım diğer ürünleri filan dikmek amaçlı almak istiyorum ama çok anlamadıgım için kararsız kaldım

makine alırken özellikle neye dikkat etmek gerekiyor
yukarıda baktıgım modellerde dikkatimi çeken
sürfile yapabiliyor olanları var
geri dikiş
çift iğne
kasnak işi
kol ağzı
ilik açma
değişik sayılarda dikiş modelleri var bilgisi olanlar acaba baakabilir mi yukarıdaki modellerden hangisini almalıyım
evinde yada tanıdıgında makinesi olanlar hangi modelleri kullanıyorlar

Son düzenleyen: Moderatör:
konuyu açalı çok zaman geçmiş ama ben janome 423s modelini aldım yaklaşık 2 ay oldu
çok memnun kaldım, internetten özelliklerine bakabilirsin fiyatı 700-750 arası değişiyor.

Singer 2250 Tradition Dikiş Makinesi Singer 8280 Dikiş Makinesi + Singer 100-43 Kazak Tüy veHavTemizlemeMakinesi HEDİYE Singer Tradition 2273 DİKİŞ MAKİNESİSinger 8280 dikiş Makinası SİNGER 3229 DİKİŞ MAKİNESİ konuyu doğru yeremi açtım bilemedim ben evde keyfi dikişler dikmek istiyorum pantolon pacalarımı nevresimlerimi dikmek sökülen birşeyler oldugunda tamir etmek çocukların kıyafetlerimi evde kullanacağım diğer ürünleri filan dikmek amaçlı almak istiyorum ama çok anlamadıgım için kararsız kaldım makine alırken özellikle neye dikkat etmek gerekiyor yukarıda baktıgım modellerde dikkatimi çeken sürfile yapabiliyor olanları var geri dikiş çift iğne kasnak işi kol ağzı ilik açma değişik sayılarda dikiş modelleri var bilgisi olanlar acaba baakabilir mi yukarıdaki modellerden hangisini almalıyım evinde yada tanıdıgında makinesi olanlar hangi modelleri kullanıyorlar

Singer 2250 Tradition Dikiş MakinesiSinger 8280 Dikiş Makinesi + Singer 100-43 Kazak Tüy veHavTemizlemeMakinesi HEDİYE Singer Tradition 2273 DİKİŞ MAKİNESİ Singer 8280 dikiş Makinası SİNGER 3229 DİKİŞ MAKİNESİ konuyu doğru yeremi açtım bilemedim ben evde keyfi dikişler dikmek istiyorum pantolon pacalarımı nevresimlerimi dikmek sökülen birşeyler oldugunda tamir etmek çocukların kıyafetlerimi evde kullanacağım diğer ürünleri filan dikmek amaçlı almak istiyorum ama çok anlamadıgım için kararsız kaldım makine alırken özellikle neye dikkat etmek gerekiyor yukarıda baktıgım modellerde dikkatimi çeken sürfile yapabiliyor olanları var geri dikiş çift iğne kasnak işi kol ağzı ilik açma değişik sayılarda dikiş modelleri var bilgisi olanlar acaba baakabilir mi yukarıdaki modellerden hangisini almalıyım evinde yada tanıdıgında makinesi olanlar hangi modelleri kullanıyorlar

X