Dikey süpürge mi normal süpürge mi?

hersey_dua_ile

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2017
869
1.228
Arkadaşlar genellikle dikey süpürgesi olanlar onu daha fazla kullanıyor ya, sizce sadece dikey süpürge almak bir eve yeterli olur mu? Normal süpürge şartmı?
Şart diyenler de ( ıslak kuru veya toz torbalı) bir öneride bulunabilir mi acaba. Şimdiden teşekkür ederim

Arkadaşlar genellikle dikey süpürgesi olanlar onu daha fazla kullanıyor ya, sizce sadece dikey süpürge almak bir eve yeterli olur mu? Normal süpürge şartmı?
Şart diyenler de ( ıslak kuru veya toz torbalı) bir öneride bulunabilir mi acaba. Şimdiden teşekkür ederim

Normal supurge sart ve toz torbali.
Ama dikey supurgede gundelik kullanim icin sart.

Yani ikisinden de edinin.

Butcem yok diyorsaniz toz torbali pratik bir klasik supurge edinin.

Bende evcil hayvan olduğu için dyson dikey süpürge mecburen kullanıyorum, tüy konusunda en iyisi o çünkü. Ama dikey süpürge kapsamlı temizlik için yeterli değil. Toz torbasız, hazneli philips süpürgem de var ve bence evcil hayvan yoksa yeterli olur.

Dikey supurge aldiktan sonra normal supurgenin yuzune bakmadim ben 😁

Bence şart çünkü dip köşe temizlik çok mümkün değil şarjı yetmiyor. Bana yeter gerçi ben robot süpürge aldığımdan beri başka süpürge de açmadım ama temizliğe gelen abla kafayı yer mesela dikey süpürgeyle :KK70:

Ben dikey süpürge kullanıyorum, diğeri bende bel ağrısı yapıyor. Aslında teorik olarak 1 eve yetmez deniyor ama ben kullanıyorum, daha sık boşaltıyorum ve arada dinlendiriyorum (çünkü ısınıyor); o dinlenirken süpürdüğüm yerleri siliyorum. Hiçbir şikayetim yok.

Ben dikey süpürge kullanıyorum, diğeri bende bel ağrısı yapıyor. Aslında teorik olarak 1 eve yetmez deniyor ama ben kullanıyorum, daha sık boşaltıyorum ve arada dinlendiriyorum (çünkü ısınıyor); o dinlenirken süpürdüğüm yerleri siliyorum. Hiçbir şikayetim yok.
Isinmiyo bizim ki. Markadan kaynaklaniyo olabilir mi?

X