Devlet hastanesi karın germe

Benimde doktorum bana demişti. Karın kaslarım çok ayrılmış o yüzden çok sıkı dikmek zorunda kaldım demişti. Bilemiyorum bu doktor işi çoğu zaman şans meselesi gibi ☺️ ama ben memnunum. Hastaneyi de beğendim, doktorumdan da memnunum. Zaten 34 beden bir karın değildi hayalim. Ben sadece sarkan deriden kurtulmak istedim ve kurtuldum da çok şükür. Bu sabah çektim bunları.
Çok iyi görünüyor🧿😊
Benimde sıfır beden olma gibi bir derdim yok bende sarkık derim gitsin istiyorum 🙃

Tam karın germe ve lipo oldum. Hastaneye bu lipo cihazını ben kiraladım saati 10 bin tl idi. 3 saat için 30 bin tl cihaza ödedim. Ameliyat için hastane ücreti 14 bin tl ödedim. Hatta ben özel odada kaldım tek kişilikti. Her sabah gelip temizlediler. Odanın içinde kendi tuvaleyi banyosu vardı ve temizdi. Ben her şeyden çok memnun kaldım. Daha birkaç gün önce kaşıntım var dedim, gelin bakalım dedi. Gittim muayene etti bir sıkıntı yokmuş normalmiş.
Evet özele göre daha uygunmuş dilek hanım içinize sinsin inşallah..siz hangi il hangi hastaneydi

Evet İlker Uyar
Arkadaşıma önericem sizin yorumlardan sonra hasta puanı çok önemlidir 🙈 ama benim dikiş şekli falan çok farklı mesela benimki düz değil neye göre karar veriliyor acaba yoksa tamamen doktorun tercihimi kontrole gittiğimde sorucam mutlaka ☺️

Arkadaşıma önericem sizin yorumlardan sonra hasta puanı çok önemlidir 🙈 ama benim dikiş şekli falan çok farklı mesela benimki düz değil neye göre karar veriliyor acaba yoksa tamamen doktorun tercihimi kontrole gittiğimde sorucam mutlaka ☺️
Sanırım hem sizin nasıl istediğinize hem doktorun sizin derinizin yapısına göre şekilleniyor olabilir. Bana ameliyat günü nasıl iç çamaşırı giymek istiyorsam onu giyip gelmemi ona göre kesi yeri belirleyeceğini söylemişti. Ameliyata alt iç çamaşırım ve oranın çizimi ile girdim

Merhaba. Bende İzmir de eğitim ve araştırma hastanesinde 1 ay önce KARIN germe ve lipo oldum. 2 gece 3 gün hastanede kaldım. Doktorlar iyiydi, sürekli kontrole geldiler. Bir sıkıntı yaşamadım. Hatta tek kişilik özel oda istedim ben.
kaç ayda sıra geldi acaba size çok beklettiler mi?

X