Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları devlet anaokulu aidat sorunu lutfen bilen var mi

Se_n_299

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2018
2.724
1.712
38
Cocugum devlet anaokuluna gidiyor pandemiden dolayı zaten surekli parayi tam yatiriyoruz ama yarım gider olduk okula. Mudur okulun ilk ayinda haziranda odeme alamayacagiz demisti ama su an durum degistimi bilmiyorum cunku okul kapanma suresi de değişiyor sanirim. Demek istedigim yarın anaokulu aciliyor ve ben cocugu okula gonderirsem yine mayis ayinda tam para yatiracagim peki haziranda yatacak mi bilgisi olan var mi devlet anaokulu

Okulların eğitime devam ettiği sürece tabi ki yatıracaksınız bu ileriye dönük bir olan değil ki kapanadabilir o da şans meselesi
Ayrıca öğretmeni ile görüştünüz değilmi devlet anaokullarıda kendi bünyesinde ayrılıyor,ilkokula bağlı devlet anaokulları uzaktan eğitime devam mesela

Gorustuk bizimki bagimsiz anaokulu. Ben haziranda odeme olur mu onu soruyorum

Devlet okuluysa ve Haziran‘da açık olursa tabii ki aidat alınır. Kimse fazladan para almaz sizden, o konuda içiniz rahat olsun.

Cocugum devlet anaokuluna gidiyor pandemiden dolayı zaten surekli parayi tam yatiriyoruz ama yarım gider olduk okula. Mudur okulun ilk ayinda haziranda odeme alamayacagiz demisti ama su an durum degistimi bilmiyorum cunku okul kapanma suresi de değişiyor sanirim. Demek istedigim yarın anaokulu aciliyor ve ben cocugu okula gonderirsem yine mayis ayinda tam para yatiracagim peki haziranda yatacak mi bilgisi olan var mi devlet anaokulu
Buraya yazmak yerine yönetmelikokusanız madde açıktır. "Eylülde ücret tam alınır, haziranda ücret alınmaz." Tabiki şu anda içinde bulunduğumuz durum çok farklı, bununla ilgili kararı milli eğitim bakanlığı verecektir. Bakanlık alın dediğinde müdür almam, bakanlık almayın dediğinde müdür alırım diyemez.

X