Gelin Makyajı Denizlide gelin ve makyaj

Aslitirass

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2015
129
34
Selam arkadaşlar burda çok yeniyim, yardımcı olursanız sevinirim. İstanbulda yaşıyorum ve mayıs ayı içerisinde denizliye gelin gidicem. Orada saç ve makyaj için önerebileceğiniz iyi kuaför varmıdır?

Selam arkadaşlar burda çok yeniyim, yardımcı olursanız sevinirim. İstanbulda yaşıyorum ve mayıs ayı içerisinde denizliye gelin gidicem. Orada saç ve makyaj için önerebileceğiniz iyi kuaför varmıdır?
Denizlide yaşayan bir arkadaşım var çizgi saç tasarım mı ne bir kuaföre gidiyor dediğine göre denizlinin en iyi kuaförüymüş başka kıaföre gitmezmiş vs. İnstagram hesabı var adamın ...... Orda yaptığı saçları yayınlamış baya profesyonel birine benziyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende denizlide yaşıyorum eylülde olmuştu düğünümüz ben saç ve makyaj için şahin ölmez hair plus tercih etmiştim işlerinde iyi olduklarını düşünüyorum salon kıbrıs şehitler caddesinde.

Denizlide yaşayan bir arkadaşım var çizgi saç tasarım mı ne bir kuaföre gidiyor dediğine göre denizlinin en iyi kuaförüymüş başka kıaföre gitmezmiş vs. İnstagram hesabı var adamın ...... Orda yaptığı saçları yayınlamış baya profesyonel birine benziyor.
Evet ben orayı duydum. Rica etsem instagram hesap adını almam mümkün mü?

Bende denizlide yaşıyorum eylülde olmuştu düğünümüz ben saç ve makyaj için şahin ölmez hair plus tercih etmiştim işlerinde iyi olduklarını düşünüyorum salon kıbrıs şehitler caddesinde.
Memnun kaldın mı? Birde mehmet tatlı diye bir kuaför araştırdım sanırım forum avm deymiş orayı biliyor musun?

Evet ben orayı duydum. Rica etsem instagram hesap adını almam mümkün mü?
kusura bakmayın çok geç gördüm sahınolmezmodernsalon diye geçiyor ınstagram hesabı.mehmet tatlıyı duydum fakat hiç gitmedim genelde bu bahsettiğim yere gidiyorum bir araştır ama genede çizgide çok iyi diyorlar

Ben küçüklüğümden beri Çizgiye giderim gerçekten çok başarılılar istanbulda bulunduğum zamanlarda İstanbul da bile çizgiyi aradım nerdeyse bi kaç kere boya falan yaptırdım yaktılar saçımı en son yine çizgi kurtardı..

X