Tüp Bebek Merkezleri Denizli Tüp Bebek Doc Dr Yunus Aydın

ecechich

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2009
212
108
Doc. Dr. Yunus Aydin, bambaska...
Yasim 32, esim 35. Yumurya rezervlerim iyi degil.
2 yildir ugrasiyorduk. Daha once izmirde 2 asilama ve 1 tup bebek denememiz oldu.
Bir arkadasim Doc. Dr. Yunus Aydin'i onerdi. Izmir'den kalkip Denizliye gittik. Iyi ki de gittik!!!!!!
Oncelikle cok bilgili, sizin yarariniza olabilecek en yeni ilaclari bile yakindan takip ediyor, cok caliskan.
Bunun disinda cok kibar, sakin, iyi niyetli, acik yurekli duzgun bir insan.
Denizli Ozel Saglik Hastanesi'nde calisiyor. Hastaneyi cok begendik.
Tup bebekte en onemli sey ekip. Ekibin basi doktor. Doktorun ekibi iyi bir sekilde egitebilmesi, yonetebilmesi de cok onemli. Ekip burada koordineli birlik icinde calisiyor. Sağa sola savrulmuyorsun. En basta doktorunuz olmak uzere herkes elinizden tutuyor.
Biz Izmirden Denizliye geldigimize cok memnun kaldik. Burada bir fabrika islemiyor. Yunus Bey randevu ile her hastasina zaman ayirarak, onu ve isteklerini anlayarak, en yeni calismalari takip ederek iyi bir ekip calismasi icinde hastasina yaklasiyor. Kendinizi guvende hissediyorsunuz.
Bu surec maddi, fiziksel psikolojik ve manevi olarak cok zor bir surec. Yasadigimizi bir biz biliyoruz. En yakin arkadasimiz, kardesimiz bile bizi anlayamaz. Hatta bazen esimiz bile anlayamaz... O yuzden benimle benzer sorunlari yasayanlarla paylasmak istedim.
Sorusu olanlari kendi tecrubelerime dayanarak elimden geldigince yanitlayabilirim.

Ben de Yunus Hocanin hastasiydim. Sukurler olsun 4.transferde pozitifi gorduk. Bu zor bir surec ama Yunus hoca o kadar pozitif ve net bir insan ki gerçekten guven duymamak elde degil. Bir de kendim de saglik personeli oldugum icin agziyla is yapanlari az cok anlayabiliyorum ama Yunus hoca kesinlikle isinin ehli bir doktor ve ayni doktorda devam etmek gercekten onemli cunku mesela benim ilk 2 transfer oncesi hazirligimda ostrojen bende lekelenme yapti ve hoca 3. Ve 4.de naturel tedavi dedigi sekilde devam etti ve lekelenmem olmadi. Ben doktor arastirirken buraya da bakmistim o yuzden bunu yazmayi borc hissettim.

X