Piercing, Hızma COK COK ACIL YARDIMINIZA IHTIYACIM VAR :((

Yeni mi yaptirdin hizmayi burnuna . Ben nerdeyse 10 sene önce yaptim ilk bes alti sene taktim uzun zamandir takmiyorum ama delik hala acik gusul abdesti alarmen mecbur takip temizliyorum orayi dedigim gibi hala acik ama seninki eger yeniyse hemen kapanabilir
Evet benimk8 yeni yeni deldirim eczaci burnumu icine kocaman burgu takmis baska bi eczacida hizmayi kesip aldi onu o sekilde cikardi ve 1 ay hizma takma sonra yeniden deldir dedi bende kremle taksam bi sorun olur mu diye soruyorum

Yeni mi yaptirdin hizmayi burnuna . Ben nerdeyse 10 sene önce yaptim ilk bes alti sene taktim uzun zamandir takmiyorum ama delik hala acik gusul abdesti alarmen mecbur takip temizliyorum orayi dedigim gibi hala acik ama seninki eger yeniyse hemen kapanabilir
Evet benimk8 yeni yeni deldirim eczaci burnumu icine kocaman burgu takmis baska bi eczacida hizmayi kesip aldi onu o sekilde cikardi ve 1 ay hizma takma sonra yeniden deldir dedi bende kremle taksam bi sorun olur mu diye soruyorum

Hanimlar meraba...
Durumum vahim..Burnumu deldirdim 10 gun oldu yaklasik..
Burnumun icinde kocaman bir kupe burgusu var ...Hani su kupelerimizin arkasina taktigimizdan...
Eczanede deldirdim burnumu ....1 haftaya cikar dediler ...2 3 gundur ugrasiyorum ama ne yaptiysak cikmiyor ...Burnumda sanki japon yapistiricisiyla yapistirmislar ...Her yolu denedik ama cikmiyor o kocaman sey...
Ne alaka anlamadim
Onu neden takmislar onu hic anlamadim
Acaba yanlis bisey mi oldu ?
Burnunu deldirenler sizdede boyle sorun oldumu ?
Burgu varmiydi ilk taktiklarinda
Varsa nasil cikardiniz ?
Lutfen bana yardim edin..
Cikarmaya calisim derken iltihap kapacak :KK43:((
Canım çok yanlış yaptırmışsın 5 yıldır burnum delik çoğu arkadaşımınkinidi deldirmeleri için bir yerlere götürdüm seninki gibisini ilkkez durdum.
Etinle yapışmış olmasın canın acicak ama onu çıkarmak gerek. Yoksa devamlı o orda olur.

İntihap kapacak diye korkarsan kapar zaten ben hızmamı .Heryere koyardım hiç birşey olmadı.

Canım çok yanlış yaptırmışsın 5 yıldır burnum delik çoğu arkadaşımınkinidi deldirmeleri için bir yerlere götürdüm seninki gibisini ilkkez durdum.
Etinle yapışmış olmasın canın acicak ama onu çıkarmak gerek. Yoksa devamlı o orda olur.

İntihap kapacak diye korkarsan kapar zaten ben hızmamı .Heryere koyardım hiç birşey olmadı.
Canim dun baska eczaneye gittim eczacida tipki senin gibi dediki ben boyle birsey gormedim adam tuttu cikartamadi hizmayi kesti oyle cikti hatta oyle bile zor cikti ete yapimis burnuna bisey takamassin dedi 1 ay sonra tekrar deldir dedi ama ben 1 aya gidiyorum memlekete ve hizma takmak istiyirum ?

Canim dun baska eczaneye gittim eczacida tipki senin gibi dediki ben boyle birsey gormedim adam tuttu cikartamadi hizmayi kesti oyle cikti hatta oyle bile zor cikti ete yapimis burnuna bisey takamassin dedi 1 ay sonra tekrar deldir dedi ama ben 1 aya gidiyorum memlekete ve hizma takmak istiyirum ?
Göbek piercinginde benzer durumu yaşadım çıkarınca 1 hafta bekledim sonra araştırıp düzgün bi yere deldirdim 5 yıldır da sapasağlam duruyo..

Tam olarak burnun ne halde şuanda eğer etin fazla örzelenmemişssi arkası topsuz uzun hızmalar var bir tane ondan alıp dene girerse dursun.onu bir kaç hafta tak arada döndür kendine gelir burnun.

Benim 2-3 ay takmadığımda oluyor hızmayı kapanmıyor şuanda

Göbek piercinginde benzer durumu yaşadım çıkarınca 1 hafta bekledim sonra araştırıp düzgün bi yere deldirdim 5 yıldır da sapasağlam duruyo..
Ben hemen takmak istiyirum yeniden deldiremem cesaret edemiyorum bolca krem surup taksam acaba bir sorun olur mu

Tam olarak burnun ne halde şuanda eğer etin fazla örzelenmemişssi arkası topsuz uzun hızmalar var bir tane ondan alıp dene girerse dursun.onu bir kaç hafta tak arada döndür kendine gelir burnun.

Benim 2-3 ay takmadığımda oluyor hızmayı kapanmıyor şuanda
Canim bende oyle dusunuyorum bugun alacam gumus bi tane kremle takmaya calisacam bide sari merhem kullaniyorum bi sorun olmaz diye dusunuyorum sadece takarken canim yanar herhalde umarim kapanmamistir

Daha dün çıkarttırmışsın kapanmamıştır fazla geç ılmadan al tak arkası toply olursa daha çok acıtır zor olur

Ben hemen takmak istiyirum yeniden deldiremem cesaret edemiyorum bolca krem surup taksam acaba bir sorun olur mu
Kapanmıştır orası kendiniz denemeyin daha çok zarar verirsiniz. Korkuyosanız deldirmeyin deldirmek istiyosanız da korkmayın.. Ha illa ben kremler kendim sokuşturur kıkırdağımı kırar ödem oluştururum diyosanız siz bilirsiniz

Kizlar gittim gumus bi kupe aldim denemeye deger dedim ...Kremledjm burnumu lap diye gecti agrumadi bile :) Ama umarim enfeksiyin kapmaz ...Kremime devam edecem sari merhem baya etkili

Riske gieme derim eczacini dinle kapansin sonra yine yaptirirsin ama ya mikrop kaparsa eger devam edersen iste o kötü olur onun icin isini saglama al bence

X