çok acil fikirlerinize ihtiyacım var!!!!

onlyforjustice

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2009
58
1
hepinize meraba arkadaşlar,vereliniortak dün akşam libelle temizlik robotu tanıtıma geldiler.ben de çeyiz olarak zaten düşünüyodum ama bundan haberim yoktu daha önce.
kızlar sizce nası bişey,kullanan ve memnun kalan, kalmayan var mı aramızda?
yani tavsiye eder misiz,teknik servis parça ilgi alaka vb. açılardan?? ona göre saat 6 da gelcekler.Bekliyorm cevaplarınız napiimkafamçokkarıştı

merhaba arkadaşım, biz annemin evinde libelle kullanıyoruz. annemin toza aşırı alerjisi var, libelle de tozu suya aldığı için onu tercih etmiş almıştık... gerçekten çok iyi temizliyor, tozu çok iyi alıyor, halı için olan fırçalı ağzı da saç maç ne varsa topluyor. bu açıdan çok memnunuz.. ama bahsettiğim iki başlık dışındakileri hiç kullanmadık..
neyse gelelim dezavantajına.. bence tek dezavantajı pratik olmaması... yani minicik bir yeri süpürceksin bir sürü telaşı var.. aparatları aç, suyu doldur, parfümünü kat, tekrar aparatları tak, işin bitince aparatları aç, suyu boşalt, kabı temizle, vs vs... birazcık da ağır bir süpürge... kullanım kolaylığı açısından benim gibi üşengeç birine hiç ama hiç hitap etmiyor... ama çok iyi temizliyor... bizim bir yılı geçti alalı hiç bir sorun çıkarmadı...
pahalı bir ürün ama toz konusunda hassassan bence iyi bir ürün... karar konusunda kolaylıklar dilerim..

Bence Arnica Hydra Plus al gitsin. En azından memnun kalmazsan çok para vermemiş olursun. O da benzer mantıkla çalışıyor. Bana sulu süpürgeler pratik gelmiyor hiç aynen yukarıdaki arkadaşımızın dediği gibi. Örneğin yere aniden birşey döküldü, suyu doldur, kocaman süpürgeyle çek, sonra boşalt yıka kurula tak çin işkencesi gibi.

X