Çocuk Hastalıkları çocuklarda katılma

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Nixe

Guru
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2007
255
0
arkadaşlar benim oğlum iki buçuk yaşında şu ana kadar iki kere katıldı ve bayıldı.ağlarken biraz morarıyor her seferinde.Doktorlar genetik olabileceğini veya kansızlıktan olabileceğini söylediler ve sık sık olmamak kaydıyla çok fazla bir önem teşkil etmediğini...Babasıda küçükken her ağlamasında bayılırmış...Ama ben bu durumdan çok endişe duyuyorum o anda elim ayağıma karışıyor korkuyorum....Şu ana kadar iki kere oldu ama beni çok sarstı.Aynı problemi çocuklarında yaşamış arkadaşlar varsa,bilgilerini paylaşmak isterim.

arkadaşlar hiç başına gelen yokmu aranızda bana fikir verebilecek.

geçmiş olsun nixe üzüldüm canım..ama en kısa zamanda doktora danışmalısın ..

nixe,canım geçmiş olsun.bir yakınımızın çocuğunun başına aynısı gelirdi ve çocuğun poposunu sıkarlardı ve biraz çocuk kendi gelirdi.

teşekkür ederim hatiş66 ve yeşilim.Doktorada danıştım aslında var çaresi ilaç gibi ,ama çok sık olursa verilebiliyor ilaçlar...

Benim çocuklarımda da vardı ama bayılmazlardı.Fakat tırnaklarına varana kadar mosmor olurlardı.İstediklerini yapıp ağlatmamaya özen gösterirdim.Ama dikkat et zamanla anneyi kullanmaya başlıyorlar katılarak.Biraz daha büyüyene kadar sabret.Az kalmış kendini ifade etmeye başlayınca bırakıyorlar.

X