cocuklarda cinsellige ilgi

B

BAHARYAGMURU

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi BAHARYAGMURU
ben lisede cocuk gelisimi ve egitimi bölümünü bitirdim.ancak size bir olay anlatmak ve sizden yardim almak istiyorum.gecenlerde esimle gezmeden geldik eve girerken binanin yan tarafinda komsumuzun cocuklari bir kiz ve bir oglan birseyler yapiyor,bizi görünce ikiside saskina döndüler ve ne yapacaklarini sasirdilar,kiz agzini kapattiyor.esim cocuklara ne yaptiklarini sordu ama cevap vermediler.kizin annesine durumu anlattik,bu olay daha öncede yasanmis .yani bu oglan cocugu bes yasinda ve cocukta garip cinsel davranislar var,anneye durumu anlat diyeceksiniz ama anne ilgisiz,anne baba ayri.bu cocugun yaptigi davranislari nerden ögreniyor anlamadim.mahallemizde dört tane kiz cocugu var ve benim kizimda dahil yaslari 4-5 arasi.bu oglan kizlara sürekli yaklasip öpmek istiyor,eteklerini ya da pantalonlarini kaldiriyor.kizimi sürekli uzak tutmaya calisiyorum gözüm sürekli üstünde yani elimden geldigince dikkat ediyorum.gecen hafta bu cocugun teyzesi bu olay yüzünden benimle konustu beni sucluyor niye annesine anlatmadim diye ama anneyle yüz göz olmak istemiyorum cünkü daha önce diger kizin annesi uyarmis cocuguna egitim ver dikkat et diye,ama malesef kadin dikkat etmiyor.anne cocuklarina karsi cok kötü davranislar sergiliyor,onlardan laf tasimasini istiyor ,cocuklarin gözü önünde pencereden cöp atmalar,sürekli bagirmalar,ilgisizlik.aslinda cocuk cok akilli ona nasil davranmamiz gerekiyor sizden yardim istiyorum.ailesine göre cocuk normal ve de bu cocugun hayal dünyasiymis.bana göre okudugum kadariyla cinsel sapmaya giriyor .anlatamadigim baska olaylarda var bu kadar olay bir cocuk icin hayal olamaz.

X