Anket Çocugunz kucuken hangı işlərdə zorluk cekdinz

Çocugunz kucuken size hangi zorluklar yasatdi

• Yimek yedirmek

OY: 1 50,0%
  • Uyutmak

OY: 1 50,0%
  • Banyo yaptirmak

OY: 0 0,0%
  • Guvece alisdirmak

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    2

pinkpantera

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
1.550
4.136
Cocuk boyuturken nelerde zorluk yasadik birlikde konsalim,Mesela ben böyük oğlumu tuvalete alisdirmkta ve yimek yedirmekde baya zorlandim.Cok zaman dışarı cikarirdim oyle bir elimde kase arkasınca kosa kosa yedirdim

Son düzenleme:
Uyku ve yemek kesinlikle.. asci oldum sayelerinde😂 benim cocuklar standart 2,5 yasina kadar uyumazlar. Hic oyle 8 de yatirdim 8 de uyandi bebem olmadi.. buyudukce duzene oturmaya basliyor.

Uyku ve yemek kesinlikle.. asci oldum sayelerinde😂 benim cocuklar standart 2,5 yasina kadar uyumazlar. Hic oyle 8 de yatirdim 8 de uyandi bebem olmadi.. buyudukce duzene oturmaya basliyor.
Ocne tessekur ederim paylaşdığın için evet haklisin ama seninkiler baya uykusuzmusalar canım bende 7aylikdan sonra normal uyku uyuyorlardi yemək yedirem sorunum daha cok oldu oglum kucuken 5 katda otruyorduk yukari aşağı ,komşu kadinlar boyle cocukmu olur deyordular :rolleyes: ama oldu maşallah

X