Uyku Problemi Çocuğum aşırı kısa uyuyor ve sık uyanıyor

hzlgn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2023
4
1
34
Hanımlar merhaba.
Oğlum 4 ay 24 günlük. Doğduğundan beri uyku sorun. Gündüz uykuları çok kısa akşam da sürekli uyanıyor. Eşimle aramızda yatıyor. Gün boyu hiçbir şey yapamıyorum. Sürekli kıpırdayıp kendini uyandırıyor. Uyandığı zaman da oyalamak öyle zor ki hep kucakta hep ilgi nasıl oyalayacağım onu da bilmiyorum. Çok çaresizim ne yapacağım. Sosyal hayatı bırakın kişisel hayatım bile bitti

Benim oğlumda 2. 5 aya kadar öyleydi. Yüzüstü uyutmaya başladım hem hareket edip uyanamıyor hemde çok rahat ediyor. Sırtüstü uyuyunca hiç rahat edemiyor. Her cocugun rahat ettiği pozisyonu bulmak lazım ben tesadüfen buldum. Gündüz yine öyle çok uzun uyumuyor ama geceleri güzel uyuyor.
Birde hergün aynı saatte ritüel yapıyorum müzik, üst değiştirme loş oda vs

Bebeğiniz yeterince yoruluyor mu ? Gündüz uykuları için söylüyorum. Karın üstü egzersizleri yaptırıyor musunuz ? Başını tam tutamıyor ise yüz üstü uyutmanızı önermiyor doktorlar Allah korusun nefessiz kalabilir . Ortanızda yatıyor demişsiniz bu da çok tehlikeli. Gece uykuları için söylüyorum. Eğer emziriyor iseniz aç olabilir mi ? Yada uyku atağındadır belki de

Hanımlar merhaba.
Oğlum 4 ay 24 günlük. Doğduğundan beri uyku sorun. Gündüz uykuları çok kısa akşam da sürekli uyanıyor. Eşimle aramızda yatıyor. Gün boyu hiçbir şey yapamıyorum. Sürekli kıpırdayıp kendini uyandırıyor. Uyandığı zaman da oyalamak öyle zor ki hep kucakta hep ilgi nasıl oyalayacağım onu da bilmiyorum. Çok çaresizim ne yapacağım. Sosyal hayatı bırakın kişisel hayatım bile bitti
Uyku sorunu bizim de çok vardı ve gündüz uykuları yarim saati geçmiyordu gece de sık uyanıyodu gece uyanmaları uyku gerilemesindendir muhtemelen biraz sürer ama geçer gündüz uykuları da ne yaparsak yap o kendisi istediği gibi olacak uzatmak mümkün olmuyo büyüdükçe düzene oturdu bizim uykularımız bir de kabızlık problemimiz vardı ben ona bağlıyorum bizimkini biraz da

X