Maske Tarifleri Cilt icin Ceviz yagi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

Nida

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2007
2.179
3
Merhaba arkadaslar,

ben kadinlar kulubunü gecenler de cilt sorunlarim sebebiyle nette arama yaparken kesfettim. Ceviz yaginin gözalti kirisikliklarina iyi geldigini okudum ve hemen uygulamaya gectim.Daha 3 gün oldu ama sanki göz altlarim morardilar gibi.Yada evham mi yapiyorum? Saf ceviz yagimi kulanmak gerekiyor? Birde 30 yasimin üzerinde olmama ragmen akne sorunum var,doktor genetik olabilecegini söyledi.Kime inanacagima sasirdim.Bu konu da bilgisi olanlar paylasirlarsa sevinirim.
Sevgiler
Nida

Merhaba arkadaslar,

ben kadinlar kulubunü gecenler de cilt sorunlarim sebebiyle nette arama yaparken kesfettim. Ceviz yaginin gözalti kirisikliklarina iyi geldigini okudum ve hemen uygulamaya gectim.Daha 3 gün oldu ama sanki göz altlarim morardilar gibi.Yada evham mi yapiyorum? Saf ceviz yagimi kulanmak gerekiyor? Birde 30 yasimin üzerinde olmama ragmen akne sorunum var,doktor genetik olabilecegini söyledi.Kime inanacagima sasirdim.Bu konu da bilgisi olanlar paylasirlarsa sevinirim.
Sevgiler
Nida

ceviz yağını kesinlikle yüzüne sürmemelisin leke yapar çünkü dewam etme bence zaten kendinde diyorsun morardı die o morarma değil renk koyulaşması olmuşturyasakkelime:1no2:

kafamçokkarıştıibni sinanın tıp kitabında kırışıklık için ceviz yağı yazıyormuş

Hay Allah ,iyice arastirayim bari .Cok sagolun arkadaslar..

X