Çeyiz düzüyorum yardıma ihtiyacım var

Yezra2323

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2023
2
2
30
Kahvaltı seti aldım servis tabakları pasta tabağı kadar onlara uygun kayık tabaklar alsam bardak altlığı falan alsam pasta seti olarak kullana bilir miyim?

Teşekkür ederim yorum için
Rica ederim. Inanın kaidesi yok bunun. Menüyü ikram ederken mesela yaptığınız börek sığmıyo tabaklara kocaman salata tabağı filan kullanıyosunuz ve bir şeycik olmuyo. Zaten takımlar modeller sürekli değişiyo. Kimse ıy bu takıma ait değil bu tabak da demez. Kendi kullanımınıza göre kombinleyin.

evet kullanılır ben çoğu ürünümü Boyle aldım kendi kafama göre. pasta tabaklarım kahvaltı setimle uyumlu ya da yemek takımı tabaklarım. hatta misafir yemek takımım bile 6 kişilik 3 tane set. kocaman setlere para vermedim kullanmayacağım çünkü.

Kahvaltı seti aldım servis tabakları pasta tabağı kadar onlara uygun kayık tabaklar alsam bardak altlığı falan alsam pasta seti olarak kullana bilir miyim?
Niye olmasın ki? Şimdiki aklım olsa ayrı ayrı alır, kendim kombinlerdim. Kahvaltı takımını hiç kullanmıyorum. Kayık tabakları küçücük. 😐

Ben öyle yaptım hatta gittim pazardan aynı kütahya karaca satan bi abi vardı (eğer istanbuldaysanız salı pazarının kurulduğu yer cuma günü acıyor kendisi) gittim ordan aldım

X