Çatlama ignesi 17. Gun

Merhaba çatlama ignesinden sonra çatlamış mi diye doktor kontrolü oldu mu canım
Hayır olmadı. Bugün testte silik görünce gittim ağrım da vardı kasıklarda. Dr ultrasonda baktı bir sorun yok yumurtaların çatlamış dedi. HCG 4.99 çıkmıştı belli değil bekleyelim adet olmasan 4 gün sonra testi yeniden bakalım dedi. Bı arkadaşım da yarın bir daha yap eğer varsa iki kat artar dedi kafam karıştı resmen

Hayır olmadı. Bugün testte silik görünce gittim ağrım da vardı kasıklarda. Dr ultrasonda baktı bir sorun yok yumurtaların çatlamış dedi. HCG 4.99 çıkmıştı belli değil bekleyelim adet olmasan 4 gün sonra testi yeniden bakalım dedi. Bı arkadaşım da yarın bir daha yap eğer varsa iki kat artar dedi kafam karıştı resmen
Yarın iki kat artmaz canım. İki günde bir yaklaşık iki kat artıyor. Bugün verdiysen bir gün durup ertesi gün aynı saatlerde vermen gerekir tam katını öğrenebilmen icin

Hayırlısı canım takma kafana
Amin amin hepimiz için de inşallah
Merhaba çatlama ignesinden sonra çatlamış mi diye doktor kontrolü oldu mu canım
Hayır olmadı. Bugün testte silik görünce gittim ağrım da vardı kasıklarda. Dr ultrasonda baktı bir sorun yok yumurtaların çatlamış dedi. HCG 4.99 çıkmıştı belli değil bekleyelim adet olmasan 4 gün sonra testi yeniden bakalım dedi. Bı arkadaşım da yarın bir daha yap eğer varsa iki kat artar dedi kafam karıştı

Hayır olmadı. Bugün testte silik görünce gittim ağrım da vardı kasıklarda. Dr ultrasonda baktı bir sorun yok yumurtaların çatlamış dedi. HCG 4.99 çıkmıştı belli değil bekleyelim adet olmasan 4 gün sonra testi yeniden bakalım dedi. Bı arkadaşım da yarın bir daha yap eğer varsa iki kat artar dedi kafam karıştı
Merhaba sonucunuz ne oldu acaba degerınız yukseldı mı . Bende 15. Gün kan tahlılınde negatif çıktı şu an adet e göre hareket ediyorum

Merhaba adet oldunuz mu ? En geç 18. Gün iğneden sonra adet olunuyor gebelik olmazsa inşallah vardır gölge gördüm testte ama iğne etkisi de olabilir herkeste farklı oluyor ilacın etkisi

Bana sormadınız biliyorum ama şunu söylemek istiyorum 1 buçuk ay oldu catlatma ignesi vurulalı adet olmadim daha hiç kan testi negatif

Vallahi anlamadım doktor yok bisey dedi ama bilmiyorum kasiklarimdaki ağrılar ara ara da olsa var hala

X