Canim Arkadaşlarim Sizleri Unutmadim

E

EU1

Ziyaretçi
CANIM ARKDAŞLARIM GÜZEL ARKDAŞALRIM BENİM HİÇBİRİNİZİ UNUTMADIM SAKIN UNUTTUM SANMAYIN HEPİNİZ İÇİN HER GECE DUA EDİOYURM ALLAHIM SİZLEREDE NASİP ETSİN İNŞAALLAH AMİNNNNNNNNNN TEZ VAKİTTE HEPİNİZE HAYIRLI SAGLIKLI SIHHATLİ İAMNLI EVLATLAR VERSİN BRİTANELERİM BENİM SAKIN LÜTFEN TEDAVİLEİRNİZİ HEYECAN İÇİND EGEÇİRSENİZ BİLE SAKIN OLAKİ STRES YAPMÖAYIN BİLİOYRSUNUZ Kİ BU TEDAVİLERDE MORAL ÇOK ÖNEMLİ HEP İLK ÖNC EBİRİCİK GÜZEL DOSTUMUZ BİRTANEMİZ BAŞLARIMIZIN TACI YUCE RABBİMİZ İLK AŞKIMIZ SEVGİLİMİZ ALLAHIMIZA ÇOK DUA EDİN UNUTMAYIN Kİ YUCE MEVLAM DİLEMEDİKÇE O İSTEMEDİKÇE BİZ DİLEYEMEYİZ DEMEKKİ RABBİMİZ DE İSTİOYR Kİ BU TEDAVİLERE DESTEK VERİYOR ŞUNU DA UNUTMAYIN YUZE RABBİMİZ DİLEDİĞİNİ YARATIR DİLEDİĞİNE KZI EVLAT DİLEDİĞİNE ERKEK EVLAT VERİR DİLEDİĞİNE HER İKİSİNİ BİRDEN VERİR DİLEDİĞİNE İSE HİÇ VERMEZ AMA BAKIN SİZLER ÇABA SARFEDİOYRSUNUZ DEMEKKİ YUCE RABBİMİZDE SİZLERE VERMEK İSTİYOR ÇÜNKÜ BUNU SİZİN KALBİNİZE GETİREN O . DEGİL Mİ DEMEKKİ SİZDEN İSTEDİĞİ BİŞEYLE RVAR ONA YAKLAŞIN ŞUNUDA UNUTMAYIN YUCE MEVLAM EGE RBİŞEYİ BİZİM İSTEMEMİZE RAGMEN VERMİYORSA ONUN BİLDİĞİ BİŞEY VARDIR ÇÜNKÜ HAKKIMIZDA NEYİN HAYIRLI NEYİN ŞER OLDUGUNU BİZLER BİLEMEYİZ SADECE O BİLİR...O BİRİCİK AŞKIMIZ HER DERDİMİZDE BİZİ ASLA TERKETMEYEN RABBİMİZ BİLİR..... ONA SORGU SUAL OLMAZ O HİKMET VE HUKUM SAHİBİDİR......

SİZLERE TEDAVİELRİNİZDE MUTLU SONLAR DİLİOYURM HER GECE AMA HER GECE SİZLE RİÇİN DULAR EDİYORUM....LÜTFEN OLUMLU DÜŞÜNÜN HEP OLUMLU OLUN ÇÜNKÜ BEN BEBEGİME OLUMLU DÜŞÜNÜNC EBU STRESTEN KURTULUNC AKAVUŞTUM RABBİME ŞÜKÜRLE ROLSUN OLUMLU DÜŞÜNCENİN ANLAMINI DA ÖGRENDİM OLUMLU DÜŞÜNEN İNSAN ALLAH a DAHA ÇOK YAKLAŞIP DAHA ÇOK DUA EDİOYR SİZLERDE BÖYLE YAPIN VE SAKIN OLAKİ STRESE GİRMEYİN ALLAHIN ELLEİRND EHERŞEY ÇEVRENİZDE KİLEREDE SÜREKLİ ALLAH DİLEYİNC EHER ŞEY OLUR DİYİP ÇENELEİRNİ KAPATIN HEPİNİZ ÖPTÜM BANADA SİZLER DULAR EDİN OLDU MU KIZLAR
[/COLOR="Red"]
a.s.a.s.

HEPİNİZİN ZAFERLERE ULAŞAMSI DİLEĞİYLE:hooray::hooray::hooray:

:a015::a015::a015::emir_bebek:

Bu Arada Belki Bilmeyenleriniz Vardir Ben şekerlik

ama sizler unutmuşsunuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

haklısın canım yüce rabbim dileyince bebeklerimize kavuşacağız biz elimizden geleni yapıyoruz inşallah sende bebeğine sağlıkla kavuşursun allah mutluluğunu daim etsin

Çok saol canım.. a.s.

Allah inşallah bizlerin dualarını da hayırlı zamanlarda kabul edecek ve bizlerde bebeklerimize kavuşacağız..

Stres çok önemli bir faktör. Ama dua ederek Allah a avuçlarımızı açarak olumlu düşünerek bizlerde en hayırlı zamanda bebişlerimize kavuşacağız inşallahh

Bebişin ve sana da kocaman :nazar: maşallahhh

sara nurcum ne kadar güzel yazmışsın canım yaa ne kadar doğru söylüyosun benim içinde dua et canım bende sabırla bekliyorum ama bebeğim yine bana gelecek Allah'ın izniyle...

cok saol inş allah saglıcakla kucagına almayıda nasıp etsın

ya şekerlik aşkolsun, ben de ya tutarsa sayfasında şekerlik hamiş diye gördüm bir daha ses seda yok kızmıştım sana. baştan desene yaaaaa.
nasıl gidiyor hamişlik? iyi bak kendine ve bebişe.

Canim Benim Biz Seni Hiç Unuturmuyuz.seninde Bizleri Unutmadiğini Biliyorum.güzel Kalpli Arkadaşim Benim.dualarinda Bizide Andiğin Için çok Saol.nasil Gidiyor Hamişlik Meleğimimize çok Iyi Bak.kendine De Tabi.ve çok Dikkat Et Kendine. Canim Arkadaşim.allaha Emanet Ol.:1hug:

X