K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz BUNUN ÇÖZÜMÜ YOK MUDUR

Dedem günlerdir cihaz takmamak konusunda ısrarla tartisiyor bizimle bizde ikna etmek için kırk takla atıyoruz karsisinda ama yok, bu kadar rahatsız edici olduğunu bilmiyordum cihazin konuyu takipteyim inşallah çözüm bulursunuz 😔

Kulakligin ir ayari varmus sanirim. Kendine uygun ayara getirebilir. Bir de ilk baslarda oyle oluyormus ama sonra alisiliyormus oyle duydum.

Arkadaşlar benim babam elli yaşında yıllardır çok gürültülü ortamda çalışıyor işitme kaybı var doktora gittik tek çare cihaz takılıcak dedi cihaz aldık babam başımı ağrıtıyor deyip takmadı ısrarlarıma rağmen işitme kaybı gittikçe artıyor sanki hiç denediğiniz bir yol var mı ya da çevrenizden duyduğunuz kulak için çay falan babama yardımcı olmak istiyorum çok da yoruluyor çalışmaktan
Kıyamam geçmiş olsun. Çayı mayı boşverin, cihaza ikna edin. Ağrı yapıyorsa doktora tekrar götürün. Cihaza alışsın, bir süre aralıklı kullansın mesela. Ya da hatır gönül nolursun falan yapın damardan girin.

Tevafuk mu bilmiyorum ama simdi facebooktan 50sinden sonra gayati takip ediyordum. Orada birisi ayni konudan muzdarip derdini yazmis ve kulaklik kullanip memnun kalanlar firma adresi vermisler. Bir bakin isterseniz. Bu arada sizin icin iki tanesini aldim asagi yazayim dedim..umarim bir faydam olur.
Ankara Etimesgut'ta SEM isitme cihazlari (Selcuk Bey)
Digeri de su:
Net duyu isitme cihazlari merkezi
Sube:
Gazi Mustafa Kemal Pasa mahallesi Ataturk Caddesi Guner Is Merkezi No 32 Kat 4 Cerjezkoy Tekirdag
Tel 0282 725 18 34
Merkez:
Bahariye Caddesi Alkan Apt. No:44 K:4 Daire 15
Kadikoy Istanbul
Tel: 0216 347 04 17

İşitme kaybı gidince geri gelen bir şey değil bildiğim kadarıyla. Cihazdan rahatsız oluyor takmak istemiyorsa zorlamanız çok mantıklı gelmedi bana. İşitme engelli bir sürü insan var dünyanın sonu değil. İletişim kurabildiği sürece sıkıntı yapmazdım ben olsam

Arkadaşlar benim babam elli yaşında yıllardır çok gürültülü ortamda çalışıyor işitme kaybı var doktora gittik tek çare cihaz takılıcak dedi cihaz aldık babam başımı ağrıtıyor deyip takmadı ısrarlarıma rağmen işitme kaybı gittikçe artıyor sanki hiç denediğiniz bir yol var mı ya da çevrenizden duyduğunuz kulak için çay falan babama yardımcı olmak istiyorum çok da yoruluyor çalışmaktan
Allah yardımcınız olsun.Doktorunuzu dinleyin.Babanız aleti taksın

anneannem bir yıldır alışmaya çalışıyor, çok rahatsız ediyormuş, en pahalı cihazı aldık, kaç kere ayar yapıldı, bir iki gün kullanıyor sonra çıkarıyor. Annem de bıktı. İşitme kaybı geri gelmiyor yani bunun ilaçla tedavisi yok, direkt işitme zihazı veriyorlar, anneannemin bir kulağı %70 kayıp, diğeri %55. Yanında sürekli bağırarak konuşuyoruz ve telefonla iletişim kuramıyoruz
konuyu takipteyim

Doktorunu dinlesin daha fazla kaybi artmadan. Is degistirme imkani varsa sagligi icin cok iyi olur. Meslek hastaligi raporu alabilir. Allah yardimciniz olsun insallah inadi kırılır. Çünkü oyle çayla falan olacak seyler degil. Doktoru daha iyi bilir

anneannem bir yıldır alışmaya çalışıyor, çok rahatsız ediyormuş, en pahalı cihazı aldık, kaç kere ayar yapıldı, bir iki gün kullanıyor sonra çıkarıyor. Annem de bıktı. İşitme kaybı geri gelmiyor yani bunun ilaçla tedavisi yok, direkt işitme zihazı veriyorlar, anneannemin bir kulağı %70 kayıp, diğeri %55. Yanında sürekli bağırarak konuşuyoruz ve telefonla iletişim kuramıyoruz
konuyu takipteyim
valla biz de ne kadar ayar yaptırdık babm hala başım ağırıyor takınca diyor

X