Buharlı temizleyici

ZMEKEGT

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2023
2
0
49
Merhaba
Buharlı temizleyici almak istiyorum alan ve kullananlar bilgi verebilirmi acaba deneyimlerinizi bilmek isterim o kadar cok model marka cesit varki ne alacağımı bilemedim

Ben de istiyorum ama yorumlarda da laminantı şişiriyor diyenler oldu. Sadece cam ve mermer temizliği için alayım diyorum oda sanki izlediğim videolar da leke bırakıyormuş gibi hissettirdi. Benim beğendiğim ve en çok gördüğüm marka karcher oldu.

Merhaba bende karcher sc3 var. Ben alalı 6 sene kadar oldu neredeyse ben özellikle derz araları Ocak ve fırın için almıştım. Ama o ara sağlık sorunlarım oldu rutinde kullanamadım. Derz aralarında çok etkili ama dikkatli kullanmak gerekiyor çünkü o alçı dolguyu tamamen söküp atabiliyor. Özellikle sıfır evde inşaat temizliğinde çok etkili kullandık hem annemin evinde hem benim evimde. Kartuşunu değiştirmek gerekiyordu en son yine kartuş arızası/değiştirme önerisi vermişti.

Merhaba bende karcher sc3 var. Ben alalı 6 sene kadar oldu neredeyse ben özellikle derz araları Ocak ve fırın için almıştım. Ama o ara sağlık sorunlarım oldu rutinde kullanamadım. Derz aralarında çok etkili ama dikkatli kullanmak gerekiyor çünkü o alçı dolguyu tamamen söküp atabiliyor. Özellikle sıfır evde inşaat temizliğinde çok etkili kullandık hem annemin evinde hem benim evimde. Kartuşunu değiştirmek gerekiyordu en son yine kartuş arızası/değiştirme önerisi vermişti.
Merhaba bu aralar ben de bu temizleyicilere takıldım iyice.. ocakları nasıl temizliyor acaba?

Merhaba bu aralar ben de bu temizleyicilere takıldım iyice.. ocakları nasıl temizliyor acaba?
Merhaba ocağı güzel temizlemişti ancak kullanımı çok pratik değil dediğim gibi benim Sağlık sorunum oldu pek üstüne düşemedim. Eğer sadece Ocak için ise domol un köpüklü fırın temizleyicisi var onu denediniz mi? O çok pratik.

X