Gelinlik Modelleri Bu gelinlik bana yakışırmı_?

Fey_zaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
149
1
36
155sanpatrickkj7.th.jpg

selam kızlar size begendigim gelinligi göstermek istiyorum bana yakışıp yakışmıcagından emin degilim.kendimi söle tarif edeyim esmerim,179 boy 68 kilo :S fikirlerinizi bekliorum

gelinlik sade ve güzel.. boyun da uzun bence çok güzel olur.. bu arada avatardaki sensen yüzüne de yakışır :)

yüzün güzel, boy da var, zevkinde eminim iyidir. gelinlikte güzel, eminim yakışacaktır....sen balayına nereye gideceğine karar verdin mi bakem?

ayyy 1 sene önceki halimi anımsar gibi oldum şimdiden allah mesut etsin yüzün kadar seçtiğin gelinlikle uyumlu olursunuz öyle tarz bir gelinlik yakışır çünkü boyun var....

evet avatardaki benim oda nişan fotom:) hayır kuzum ya veremedim ozamanki havaya bakıp karar verecez şimdi onun sıkıntısıyla ugrasamam bu ara gelinlik ve kına kıyafetiyle ugrasıyorum:)

benim de hayalimde böyle kasnaksız bir gelinlik var hihoyyyt
zayifsan ve boyun da uzunsa eminim çok yakışır :asigim:

Çok güzel bir model.Bu modelde dantelini iyi seçmen lazım.Bir de katalog çekimlerindekinin aynını beklememek lazım tabi.Profesyonel bi çalışma onlar.Ece Erkeninkine de benziyor
eceoc4.jpg

ece2dr4.jpg

ece2nk7.jpg

bencede yakışır ama şunu unutma böle katalog beğenip diktirdiğin gelinlik farklı olabilir kumaş kalitesi dikiş düzgünlüğü bunlarada dikkat etmeyi unutma

Çok çok güzel bir gelinlik, çok zarif çok şık. Uzun boyunuzla da güzel kaldırırsınız.

bence model çok uygun boyuna.
tarlatan kullanılan modellerden daha çok yakışır, emin ol.

13bfj7.th.jpg

gelinlik74ru9.th.jpg

bunlarda benim favorim.:lepi:bende kasnaksız istiyorum ama en azından etekleri biraz havalı olsunkaydirigubbakcemile3

X