Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri BU ELBISEYI ARIYORUM ? AMA BULAMIYORUM

maviii52

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2013
206
8
MERHABALAR ARKADASLAR

BU ELBISEYI ARIYORUM AMA NEDENSE BU SEKILDE KAYIK YAKA OLAN MODELI BULAMIYORUM DIKTIRMEK ICIN SORDUGUMDADA 500 TL ISTEDILER SOZUM ICIN DUSUNUYORUM BU MODELI GORDUGUNUZ BILDIGINIZ YER VAR MI BU ELBISE ICIN

Eklentiler

• elbıse.JPG
    elbıse.JPG
    19,9 KB · Görüntüleme: 753
MERHABALAR ARKADASLAR

BU ELBISEYI ARIYORUM AMA NEDENSE BU SEKILDE KAYIK YAKA OLAN MODELI BULAMIYORUM DIKTIRMEK ICIN SORDUGUMDADA 500 TL ISTEDILER SOZUM ICIN DUSUNUYORUM BU MODELI GORDUGUNUZ BILDIGINIZ YER VAR MI BU ELBISE ICIN
Journeyden lacivertini almıştım bir kaç sene önce, hala var mıdır bilmem.

Yuh 500 TL mi? Bunların hepsi soyguncu.

İstanbul'daysan eğer Kadıköy'de bulabilirsin.

kotondada buna benzer elbiseler var cnm baktınmı

Baktım cnm hatta bakmadıgım yer azdır ınternette aramadıgım yer kalmadı baktıgım magazalar nedense kayık yaka olanı yok en son davet cok elbısem yok kampanyasında kremını buldum az cok benzer oda 500 tl hala da arıyorum ıste

Baktım cnm hatta bakmadıgım yer azdır ınternette aramadıgım yer kalmadı baktıgım magazalar nedense kayık yaka olanı yok en son davet cok elbısem yok kampanyasında kremını buldum az cok benzer oda 500 tl hala da arıyorum ıste
bende ankaradayım ama bulamıyorum IMG_2714.JPG
böyle kayık yaka daha güzel bence
hatta straptez ya da askılı elbise alıp yaptırmayı düşündüm. 50 ya da 100 tl ye yapılır diyorlar ama terziyle görüşmedim
öyle mi yapsak:KK48:

Ben de söz elbisemi haziran olarak 500 TL te almistim.kalite ve model fark ettiriyor tabii ki eskisi gibi 150 TL te kaliteli elbise mi kaldi?

X