Borsa sevenler😁 hisse biriktiyoruzzz

Selamlar hanimlar. Ben de son donemll halka arzlara katilmiyorum. Altny ye katildim bir tek.
Borsayi ogrenmeye devam edihorum.
Aklim karmakarisik oldu.
Al yatciydim. Baktim karlar eriyip duruyor , bazen kar alayim dedim. O da cok yorucu ve stresli oldu.
Borsa icin en azindan slim yerini iyi belirlermek lazim. Yani ihi hisseyi de ucuzken almak mantikli.
Onu da bilmek zor.
Bazi yazilanlar kafa karistirici.
Sanirim en guzeli duzenli alim yaparak sepet. Altin ,hisse ve bes . Hepsinden birer miktar.
Ben babama güvendiğim icin🤭 tek yatirim borsa olarak devam ediyorum.
Insallah emeklerimiz bosa cikmaz.

Selamlar hanimlar. Ben de son donemll halka arzlara katilmiyorum. Altny ye katildim bir tek.
Borsayi ogrenmeye devam edihorum.
Aklim karmakarisik oldu.
Al yatciydim. Baktim karlar eriyip duruyor , bazen kar alayim dedim. O da cok yorucu ve stresli oldu.
Borsa icin en azindan slim yerini iyi belirlermek lazim. Yani ihi hisseyi de ucuzken almak mantikli.
Onu da bilmek zor.
Bazi yazilanlar kafa karistirici.
Sanirim en guzeli duzenli alim yaparak sepet. Altin ,hisse ve bes . Hepsinden birer miktar.
Ben babama güvendiğim icin🤭 tek yatirim borsa olarak devam ediyorum.
Insallah emeklerimiz bosa cikmaz.
Hisselerin tamamının uv olması mantıksız oluyor. Ben baştan beri uzun, orta ve kısa diye tutuyorum. THYo nun karı sürekli eridi bende.bazı hislerimde kar miktarı kadar lot satıyorum. Dönem dönem kar satışları yapılmalı. Yoksa boşa kürek çekiyoruz

Yoluma devam ettiklerim doaş Tüpraş enjsa. Doaş yanlış hareketler yapıyor bir miktar elden çıkardım bakalım. Orta vade mavi ve tHYo.

Hisselerin tamamının uv olması mantıksız oluyor. Ben baştan beri uzun, orta ve kısa diye tutuyorum. THYo nun karı sürekli eridi bende.bazı hislerimde kar miktarı kadar lot satıyorum. Dönem dönem kar satışları yapılmalı. Yoksa boşa kürek çekiyoruz
Ben de artik iyi bir ksr gorunce z dirence gelince vs satiyorum bir miktar. Grafiklerine bakiyorum falan. Boyle yapmak lazimmis.
Iste yasayarak ogrendik

Uzun vadeli olmak sabır işiymiş gerçekten
Ben de o sabir varda. Simdi hergun bakiyorum ekrana. Bir bakiyorum kar ,bir bakiyorum yok olmus. Kisa sureli yukselisten bahsetmiyorum
Yani enkai de 1 yildir in cik yerinde sayiyor. Maliyetim dusuk. Bekliyorum.
Ama simdiki kafamla beklemezdim bu kadar sanirim.
Simdi beklemeye devam ama .

X