Bölgesel İncelme Bölgesel incelme için Btl temassız işlem yaptıran var mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Guzelbegonya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2012
8
1
Zayıflasam da gitmeyen bel yağlarım için btl temassız incelme işlemi yaptırmak istiyorum ama hiç yaptıran yorum lapan yok .pek bilinmiyor sanırım.fazla denenmemiş olunca biraz korkuyorum yaptırmaya

Yaptıran yok sanırım bugün için randevum var korkuyorum .hiç yanetkisi yok deniyo ama bende mutlaka bişey kalıyor.neyse artık ben kendi deneyimimi aktarırım.4 seans haftada 1 kere 45dk yapılacak.günde 3lt su iç dediler.diyet ya da spor istenmedi ama biraz egzersiz fena olmaz.diyet yapamam çünkü normal kilodayım ama bel bölgemda fazlalıklarım var.oturunca kat kat oluyor

Selamlar... 3 gün önce carboxiterapi + velashape denen yöntemlere başladım. Yağı parçalayıp bölgesel incelme sağlıyormuş (umarım) Biraz canım yandı doğrusu :/ sonrasında ise sanki ödem yaptı gibi ama acaba ilk seans diye böyle bişi mi yaşadım yoksa cidden bir işe yaramıyor mu 6. Seans sonunda göreceğiz bakalım... İnşallah kazıklanmamışımdır, umarım işe yarar :/

Evet 22 martta yani dün 2.seansımdı.karın bölgeme 2cm.uzakta bir cihazla 30dk.süren bir işlem yapıldı.Acı yok ağrı yok sadece hafif bir ısı hissettim işlem boyunca.Öyle yatıp hatta uyuklayarak dinleniyorsun ama kıpırdamak konuşmak yok.işlem bitince yarım saak yürüyüş , 3lt su ve günlük egzersizler önerdiler.henüz bi değişiklik yok göbeğimde.3.seanstan sonra farkedeceksin dediler

Selamlar... 3 gün önce carboxiterapi + velashape denen yöntemlere başladım. Yağı parçalayıp bölgesel incelme sağlıyormuş (umarım) Biraz canım yandı doğrusu :/ sonrasında ise sanki ödem yaptı gibi ama acaba ilk seans diye böyle bişi mi yaşadım yoksa cidden bir işe yaramıyor mu 6. Seans sonunda göreceğiz bakalım... İnşallah kazıklanmamışımdır, umarım işe yarar :/
İnşallah emeğimize ve paramıza değer ...

Mrb.lar Türkiyede yeni ama dış ülkelende ödül almış bir işlemmiş ben de internetten bulup gittim deneyip göreceğim bakalım inş bi fayda görürüm
Evet 22 martta yani dün 2.seansımdı.karın bölgeme 2cm.uzakta bir cihazla 30dk.süren bir işlem yapıldı.Acı yok ağrı yok sadece hafif bir ısı hissettim işlem boyunca.Öyle yatıp hatta uyuklayarak dinleniyorsun ama kıpırdamak konuşmak yok.işlem bitince yarım saak yürüyüş , 3lt su ve günlük egzersizler önerdiler.henüz bi değişiklik yok göbeğimde.3.seanstan sonra farkedeceksin dediler
Merhaba nerede hangi şehirde yaptırdınız ve fiyat bilgisi vermeniz mümkün müdür?

Merhaba nerede hangi şehirde yaptırdınız ve fiyat bilgisi vermeniz mümkün müdür?
Bu tür bilgileri özel paylabilirim.Şehrin bi önemi yok.Tek tip bir cihaz bu.Dr.a göre değişmez yani.Öncelikle bi faydasını görmeliyimki tavsiye edeyim.Daha yeni başladım. Etkisi enaz 3 ay gibi bir sürede belli olurmuş.

Kızlar herkese selam , ben de uzun zamandır soğuk lipoliz araştırıyorum. Daha önce bir arkadaşım yaptırmıştı sonuç ta fena değildi , şimdi 4D SOĞUK lipoliz diye bişey çıkmış , önceden soğukliğoliz yaptıran arkadaşım gitti, çok iyi diyor, ataşehirde bir klinikte yaptırmış. 2 beden inceldim diyor , ilk fırsatta ben de gidiyorum.

Bu tür bilgileri özel paylabilirim.Şehrin bi önemi yok.Tek tip bir cihaz bu.Dr.a göre değişmez yani.Öncelikle bi faydasını görmeliyimki tavsiye edeyim.Daha yeni başladım. Etkisi enaz 3 ay gibi bir sürede belli olurmuş.
Uygulamadan memnunmusunuz tavsiye eder misiniz

Ben zamanında yaptırdım hiç bi işeyaramıyor paranıza yazık. Ve ayırdığınız zamana . Güvendim yaptırdığım yere . Bu işlem iki aparattan oluşuyor birisi ile vuruyorlar karnınıza bence işe yarayan bu başlı dolayısı işe karın kasları aktive oluyo. 2. Aparatta isi veriyorlar. Bence hiç bi ile yaramıyor. Herslde inanmak istediğimiz için inanıyoruz. İstanbul’da yaptırdım cidden verdiğim paraya çok üzülüyorum . Ve ayrıca hamilelik geçirdi iseniz abdomalis kası mı ne tam adını bilmiyorum. O kasınızda problem ve göbek fıtığınız varsa lütfen yapmayınız .benim param gitti bari sizin gitmesin

Biraz geç yazdım kusuruma bakmayın.
Btl temazsız incelme bende bir sonuç vermedi.
Herşeye harfiyen uydum; su iç yürüyüş yap vs.
Ama 1 cm incelmedim sıkılaşır dendi aksine karnımda gevşeklik var
Dr karnın çok kaslı makine yağları görmüyor olabilir dedi.eskiden mekik çekerdim kas yapmışım sanırım.
Hastalarım memnun ama sende olmadı dedi ücreti iade etti.

Biraz geç yazdım kusuruma bakmayın.
Btl temazsız incelme bende bir sonuç vermedi.
Herşeye harfiyen uydum; su iç yürüyüş yap vs.
Ama 1 cm incelmedim sıkılaşır dendi aksine karnımda gevşeklik var
Dr karnın çok kaslı makine yağları görmüyor olabilir dedi.eskiden mekik çekerdim kas yapmışım sanırım.
Hastalarım memnun ama sende olmadı dedi ücreti iade etti.
Merhaba konu eski ama bende bu yöntemi araştırıyorum. Cumartesi 2 yer ile görüşmem var. Nerede yaptırdığınızı ve fiyatı özelden yazabilirmisiniz.
Teşekkürler 🙏💐

Merhaba roll shaper yöntemi bende duydum bugün araştırıyorum giden arkadaşlar memnun kaldınız mı? Oldu mu incelme vs?

X