Beta hcg 145,1

Tam iki gün sonra aynı yerde aynı saatte kan verin o şekilde bakın ama merkezden merkeze fark ediyor değerler iki katı kadar artmışsa korkmaya hiç gerek yok Allah'ın izniyle 15 gün sonra kese görmeye gidersiniz inşallah
Amin inşallah bakalım doktor bugün ne diyecek. İki kat artmış görünüyor inşallah böyle devam eder teşekkür ederim 🙏🏻

Bende 72 ile öğrendim adetten 3 gün önce 2 gün sonra 191 oldu sonra 401. 3 gun sonra yani bugün 1282 olmuş nasıl sizce 4 hafta 4 günlük görünüyor

Bende 72 ile öğrendim adetten 3 gün önce 2 gün sonra 191 oldu sonra 401. 3 gun sonra yani bugün 1282 olmuş nasıl sizce 4 hafta 4 günlük görünüyor
Bu değerler çok güzel görünüyor bence ve gittikçe sağlıklı artmış masallah 🫶🏼 kesen ultrasonda görünebilir sanırım doktorun bisey dedi mi bunun için ? 🧿

Bu değerler çok güzel görünüyor bence ve gittikçe sağlıklı artmış masallah 🫶🏼 kesen ultrasonda görünebilir sanırım doktorun bisey dedi mi bunun için ? 🧿
Doktorum 3 binlerde görürüz keseyi demişti Ocak 4 de randevum var bakalım hayirlisi 🥰🧿

Doktorum 3 binlerde görürüz keseyi demişti Ocak 4 de randevum var bakalım hayirlisi 🥰🧿
Ben çok çok küçükte olsa gördüm ama o kadar küçük ki 3 mm’lik. İnsallah buyur 4 haftalık suan. Hayırlısı olsun inşallah sağlıkla kucağımıza alırız 🥰

Ben çok çok küçükte olsa gördüm ama o kadar küçük ki 3 mm’lik. İnsallah buyur 4 haftalık suan. Hayırlısı olsun inşallah sağlıkla kucağımıza alırız 🥰
Yaaa hayırlı olsun sizee de😊 vajinal muayene ile mi gördüğünüz keseyi ultrason ile mi bide tam 4. Hafta mi gordugunuz

Yaaa hayırlı olsun sizee de😊 vajinal muayene ile mi gördüğünüz keseyi ultrason ile mi bide tam 4. Hafta mi gordugunuz
Teşekkür ederimmm 🥰 Ultrasonla varla yok arası bi göründü bi kayboldu o yüzden bende görmek istediğim için vajinal muayene ile görebildik

Merhaba, en son adet günüm 23 Kasım. Adetlerim aşırı düzensiz bazen normal bazen de normal döngüden çok daha geç adet oluyorum. Her ay farklı olduğundan değerlerimin ne kadar normal olup olmadığını anlamıyorum bu o kadar zor bir durum ki. İki gün önce doktor randevum vardı insülin direncim geçen ay çok az yüksekti bir ay sonra kontrole gel dendi gittim ve kan testi istendi. Ertesi gün sonuçlarda beta hcg 145,1 göründü hemen doktoruma gittim ve hamilelik görünüyor ancak yarın yine kan alalım artış olacak mı bakalım dedi bugün yine gittim kan vermeye sonuç bekliyorum. Kafayı yicem bu değer ne kadar sağlıklı bi türlü bilemiyorum adet tarihim yüzünden. Kan testinden sonra iki tane test yaptım pozitif 2 gün sonra yani bugün bir daha yaptım oda pozitif. Acaba düşük mü oluyor başına gelen var mi ? Yaptığım testleride yükledim. 2 tane olan test 27 Kasım 1 tane olan 28 Kasım
Merhaba kafam allak bullak 2 gün önce kan verdim 95 çıktı 2 gün sonra verdım 127 çıktı artış iyi olmadı ama doktor net bişey de diyemedi malesef ki 2 gün sonra Bida kan verin dedi ona göre karar verilecek başına böyle şey gelen varmı yazabilirmisiniz

Merhaba kafam allak bullak 2 gün önce kan verdim 95 çıktı 2 gün sonra verdım 127 çıktı artış iyi olmadı ama doktor net bişey de diyemedi malesef ki 2 gün sonra Bida kan verin dedi ona göre karar verilecek başına böyle şey gelen varmı yazabilirmisiniz
Bende de aynı durum şu an da takipteyiz

X