Benim için 1 defa da olsa Meryem süresi okuyabilir misiniz

nurpinarr

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2023
164
39
26
Bugün cuma günü olduğundan özellikle istiyorum en azından 1 defa da olsa Meryem süresi okuyabilir misiniz hiç okumasanız bile adım Nisa nur benim için dua edebilir misiniz çocuk istiyorum olmuyor hayırlı sağlıklı bir evlada daha fazla zaman geçmeden hamile kalmak istiyorum bunun için dualarını bekliyorum 🤲🙏

Bugün cuma günü olduğundan özellikle istiyorum en azından 1 defa da olsa Meryem süresi okuyabilir misiniz hiç okumasanız bile adım Nisa nur benim için dua edebilir misiniz çocuk istiyorum olmuyor hayırlı sağlıklı bir evlada daha fazla zaman geçmeden hamile kalmak istiyorum bunun için dualarını bekliyorum 🤲🙏
Ben sure okumayı bilmiyorum ama dualarım da size yer vereceğim bundan sonra. Allah size en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin 🤲

Bir de özel değilse tedavi denediniz mi hiç?

Allah sana hayirli sağlıkli bir evlat versin. Amin

X