bende subat annesi olcakmışımm :)

yaseminsen

rabbım sen evladımı koruu
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2007
1.488
12
38
a.s. benım bebeşin dogum tarihi martın 3 gibi gozukuyordu ama gecen yılbası gecesınde dr gıttıgımızde normal dogum tarıhının subatta olucagını soledı yani martta degıl subatta gelıyormus bende subat annesı olucam alllah nasıp ederse drum subatın sonuna dogru beebısın kucagında olur dedı allahım saglıkla sıhatle bebişlerimize kavustursa baska ne ısterım
zaten erken dogum rıskımde var yılbasında gelıyordu nerdeyse oğlum ama gelmedı
inşallah zamanında ve saglıkla gelsınler
sizin bebişlleriniz kaç haftalık oldular ben 35 e gırıcem :asigim::nazar:

bende şubatta 2.kez anne olucam bu kez kız annesiyim ve ilki kadar çok heyecanlıyım kısmetse şubat 14 te doğum yapacağım.Allah hepimizin yardımcısı olsun ve sağlıklı bebişler nasip etsin.

allah hayırlı doğumlar versin canım.kaderimiz aynı.benimde erken doğum riskim var.ben şuan 37 haftaya ulaştım ama bebişim kanala inmiş her an bekliyorum.bu gidişle bende şubat annesi yerine ocak annesi olacağım.7 aylıkken de vardı ilaçlarla daha erken diye durdurdu doktorum.sağ sağlim doğsunlarda önemli olan o canım.

aramiza hos geldin canim.herseyin hayirlisi olsun .bak bebeyine sandigindan erken dogum yapacak bebeyini kucaklicaksin insallah.:1hug:

allah hayırlı doğumlar versin canım.kaderimiz aynı.benimde erken doğum riskim var.ben şuan 37 haftaya ulaştım ama bebişim kanala inmiş her an bekliyorum.bu gidişle bende şubat annesi yerine ocak annesi olacağım.7 aylıkken de vardı ilaçlarla daha erken diye durdurdu doktorum.sağ sağlim doğsunlarda önemli olan o canım.

aynen canım benim bebişimde kanala giriş yapmış bulunmakta beyefendi
dr her an gelebilir dikkat ediceksin ağrın olursa hemen dinleniceksin dedi bende büssürü serum iğne yadim bi okadarda ilaç kullandım öle engellendi şükürler olsunki
ama ben çok korkuyorum doğumdan içim cızlıyo düşündüğümde kafamçokkarıştı
ama bebeğime kavuşacagım anı dusunuyorum bıde ona kavusucam bu benı bırazda olsa rahatlatıyo :emir_bebek:
aman zamnında ve saglıgıyla gelsin yeter bana :asigim:

aramiza hos geldin canim.herseyin hayirlisi olsun .bak bebeyine sandigindan erken dogum yapacak bebeyini kucaklicaksin insallah.:1hug:

hoşbulduk canım kendimi hep marta hazırlamıştım ama şubat olucakmış geç oldu ama temiz oldu inşallah zamanıda gelir bebişim :emir_bebek:

hoşbulduk canım kendimi hep marta hazırlamıştım ama şubat olucakmış geç oldu ama temiz oldu inşallah zamanıda gelir bebişim :emir_bebek:

:1shok:CANIM ENDISELEMME ALLAH HAYIRLISINI VERSIN:KK70:USUN BEN 37 HAFTALIK HAMILEYIM DOKTORUMA SORUYORUM AGRILARIM VAR ERKENMI GELECEK BEBIS DIYE ONUN VERDIGI CEVAP NE OLDU SANIRSIN:1shok:BEBEK NE ZAMAN DILERSE O ZAMAN GELIR DEMEZMI INAN HERSEY RABBIMIZIN ELINDE COK KOLAY DOGUM YAPAR CENNET KOKULKULARIMIZI KUCAKLARIZ INSALLAHa.s.:nazar:

X