Begenilmemek

Güzellikle ilgili olduğunu düşünmüyorum
Çok konuşuyor olabilir misiniz
Ya da tarzınız çok mu teyze gibi
Yani mutlaka bir şey var iten bence

Bir kuzen ya da arkadaşınızdan öneri alın
Onlar bilirler sizde neyin itici olabildiğini

Tarzım teyze gibi haklısınız ondan olmuyor

İnternette tanıştık valla yazmaya utanıyorum aramızda birşey geçmedi evlilikte, zaten o boşanıp bir buçuk yıl sonra hemen başkasıyla evlendi çocukları oldu falan

nasıl ya konuyu hayatına kimse girmemiş bekar biri gibi açtınız

neden aranızda bişi yaşanmadı ben anlamadım

benim de öyle bir evliliğim oldu ama adamda vardı sorun

sizinki evlenmiş çocuk yapmış

bence anlatmadığınız bişiler var

Hayatınıza yeni heyecanlar, hobiler katmaya çalışsanız nasıl olur.
Mesela ben son senelerde epeyce kilo almış iyice salmıştım. İki hafta önce spora başladım ve hala kilolu olmama rağmen az da olsa özgüvenim geldi; birkaç taliplim çıktı vs. Bazen biraz adım atmak gerekiyor. Kendinizde rahatsız olduğunuz bi şeyiniz varsa, siz de bi yerlerden başlasanız?

Hem güzellik meselesi de değil aslında bu, aura meselesi. Nasip olayını da unutmamak gerek. Allah istiyorsa bi şekilde oluveriyor.

nasıl ya konuyu hayatına kimse girmemiş bekar biri gibi açtınız

neden aranızda bişi yaşanmadı ben anlamadım

benim de öyle bir evliliğim oldu ama adamda vardı sorun

sizinki evlenmiş çocuk yapmış

bence anlatmadığınız bişiler var

Ama şöyle evet ben boşandım ama eski eşimle de adeta ben her türlü çabayı gösterip evlendim, yazması o kadar uzun sürer ki, zaten o da teklifle olmadı ki internette tanıştık, benimle evlenince aramızda birşey geçmedi olmuyor yapamıyoruz fln dedi, çin.sellik olmadı, bu da bir örnek değil mi benle ilgili hiçbir erkek beni istemiyor
Yani niye anlatmadım şeyler olsun, ben zaten internet tanışmasini kaale almıyorum ki, reelde beğenilmeyen biriyim, ayrılalı 9 yıl oldu , yine kimse haber göndermedi beğendim demedi

Benim gibi olabilir misin ?
Babam hep erkek istemiş ama kızı olunca erkek çocukla yapilmasi gereken hangi aktivite varsa benimle yapmış.
Kızımla maç izleyelim,kızıma silah sokup takmayi öğreteyim,kızımla spor yapalım vs..
Bu,istemesemde benim giyimime,tavirlarima hatta saç modelime bile yansıdi.
180 kusur boy 43 numara ayak da babamın küçük yaşta voleybola baslatmasindan kuvvetle muhtemel.
Hal böyle olunca o kadınsı enerjiyi,o çekimi beceremiyorum.
Senden farklı olarak bana hemcinslerimden teklif geliyor.
Acba böyle bir durum mu var sende de.
Farkında olmadan enerjimizle itiyoruzdur belki 🤔
Boy kilo hariç beni anlatmışsınız baba durumu aynı :)

Ama şöyle evet ben boşandım ama eski eşimle de adeta ben her türlü çabayı gösterip evlendim, yazması o kadar uzun sürer ki, zaten o da teklifle olmadı ki internette tanıştık, benimle evlenince aramızda birşey geçmedi olmuyor yapamıyoruz fln dedi, çin.sellik olmadı, bu da bir örnek değil mi benle ilgili hiçbir erkek beni istemiyor
Yani niye anlatmadım şeyler olsun, ben zaten internet tanışmasini kaale almıyorum ki, reelde beğenilmeyen biriyim, ayrılalı 9 yıl oldu , yine kimse haber göndermedi beğendim demedi

boşanmanızda sorun yok ben de boşanmış bir kadınım.

anlatmadığınız şeyler derken bu yazdıklarınız çok önemli, aile bilmem ne falan değil tam da bu anlattığınız olay tüm özgüveninizi bitirmiş olabilir, bakın aynısı yaşadım, 6 sene koskoca 6 sene geçti ben bakire olarak boşandım, açıkça da yazıyorum işte adam yapamıyordu ve ben neler denedim neler, seksi gecelik şu bu yok olmuyor ve tüm özgüvenim gitmişti.

sonra çok umutsuz olduğum zamanlar yaşadım, kurtlar çakallar tilkiler hepsi dadandı üstüme en son dedim tamam yalnız öleyim yapacak bişi yok

hayatımda her şeyi değiştirdim işimi, şehri, tüm çevremi

şimdiki eşimle tanıştım ve anladım ki bende hiç bir sorun yok onun bana anlayışı desteği sayesinde özgüvenim yerine geldi

konularım bile var günlerce kanayan kızlık zarı

o yaşadığım olaylardan sonra benim için hiç kolay değildi

internet tanışması demişsiniz ya işte oralarda çok önemli şeyler var adam sizinle niye evlendi

X