Batık lekeleri

Haz425

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2022
1
0
23
Arkadaşlar merhaba.
Buralara yeni geldim Yardımınıza ihtiyacım var.Senelerdir batık lekelerimle uğraşıyorum.Lazere yazıldım ama hala faydasını göremedim.Erkek arkdaşım hep evlilik konusunu açıyor ama ben lekelerimi o kdar çok kafaya takıyorum ki.Hiçbir şekilde onlar geçmeden evlenemem diyorum.Lütfen güzel etkili bir yöntemi olan yazsın 🥺

Eklentiler

• Screenshot_20221017_202832_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20221017_202832_com.android.gallery3d.jpg
    86,3 KB · Görüntüleme: 185
Arkadaşlar merhaba.
Buralara yeni geldim Yardımınıza ihtiyacım var.Senelerdir batık lekelerimle uğraşıyorum.Lazere yazıldım ama hala faydasını göremedim.Erkek arkdaşım hep evlilik konusunu açıyor ama ben lekelerimi o kdar çok kafaya takıyorum ki.Hiçbir şekilde onlar geçmeden evlenemem diyorum.Lütfen güzel etkili bir yöntemi olan yazsın 🥺
Evet ya benim de aynen böyle son iki yıldır. Ben doğumdan sonra cildiye ye giymeyi düşünüyorum çünkü ne dedilerse yaptım ama hiç bir işe yaramadı.

Arkadaşlar merhaba.
Buralara yeni geldim Yardımınıza ihtiyacım var.Senelerdir batık lekelerimle uğraşıyorum.Lazere yazıldım ama hala faydasını göremedim.Erkek arkdaşım hep evlilik konusunu açıyor ama ben lekelerimi o kdar çok kafaya takıyorum ki.Hiçbir şekilde onlar geçmeden evlenemem diyorum.Lütfen güzel etkili bir yöntemi olan ya
İnternette sivilce izleri için yosun peeling yazıyor bende popo bölgeme yaptırmak istiyorum

Arkadaşlar merhaba.
Bende de böyle her yeri kapmış durumda

Dermatoloğa gittiniz mi? Aslında en iyi çözümü onlar sunar. Benim batık yok ama şeker peelingi yapıyorum evde inanılmaz pürüzsüzleştiriyor. Tabi kiminde alerjide yapabiliyor.

X