Bath and Body Works hakkında...

ValentinusNF

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2013
3.929
4.462
Hanımlar merhaba, daha önce bath and body worksten hiç alışveriş yapmadım. Büyük yılbaşı indirimleri oluyor diye duydum sizin bir bilginiz var mı? Ayrıca birkaç şeyi daha merak ediyorum. Web sitesinden alışveriş yapabiliyormuşuz yalnız mumlarına baktığımda fiyatları 12$ yazarken sayfada biraz bekleyince 12 tl ye dönüşüyor, site de sorun vardır diye düşünüyorum ve muhtemelen de dolar olan doğru fiyattır. Dolar ile mi tl ile mi alışveriş yapabiliyoruz sitesinden? Son olarak mumlarını kullananınız varsa mumları hakkında neler düşünüyorsunuz (kokularının yoğunluğu, süresi, güzelliği, vs.)?

yurt dısı sitesi o . sanırım yurt dısından geliyor kargoda. dolar üzerinden ödüyorsunuz diye biliyorum. Tavsiyem kendi mağazasından almanızdır. uzun süre beklersiniz kargoyu aksi halde. evet güzel indirimler oluyor . bende vücut spreylerimi alıyorum ordan . hatta 4 sene önce aldığım vücut spreylerim hala bitmedi ve cok güzel kokuyorlar. cok kalıcı.

yurt dısı sitesi o . sanırım yurt dısından geliyor kargoda. dolar üzerinden ödüyorsunuz diye biliyorum. Tavsiyem kendi mağazasından almanızdır. uzun süre beklersiniz kargoyu aksi halde. evet güzel indirimler oluyor . bende vücut spreylerimi alıyorum ordan . hatta 4 sene önce aldığım vücut spreylerim hala bitmedi ve cok güzel kokuyorlar. cok kalıcı.
Teşekkür ederiimmmm.. İnternette güzel yorumlar var ama mağazaları da her yerde. Ben mesela anadolu yakasındayım iki mağazası da avrupa yakasında. Peki indirimleri ne zaman başlıyor biliyor musunuz yada nereden takip edebilirim?

X