Gebeliğe Hazırlık Bakarmisiniz Kizlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
A

AHURA MAZDA

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi AHURA MAZDA
kızlar merhaba!
adetime bir hafta var daha ama göğüslerim müthiş derecde ağrıyor.özellikle göğüs uclarım
sızlıyor ve kaşınıyor, göğüs uclarım buruş buruş kabarıyor.lavaboya çok sık çıkıyorum.sabahları uyandığımda çok fazla gazım var.ve karnımın alt kısmı bazen ağrıyor.ağırdığı zaman da sanki içinde bişeyler geziniyor.SİZCE BU NE:1closedeyes:

söylediklerin gebelik belirtilerine benziyor ama bazen çok isteyince psikolojikde olabiliyor belirtiler.ama bana hamilesin gibi geldi hayırlısı olsun...

kızlar merhaba!
adetime bir hafta var daha ama göğüslerim müthiş derecde ağrıyor.özellikle göğüs uclarım
sızlıyor ve kaşınıyor, göğüs uclarım buruş buruş kabarıyor.lavaboya çok sık çıkıyorum.sabahları uyandığımda çok fazla gazım var.ve karnımın alt kısmı bazen ağrıyor.ağırdığı zaman da sanki içinde bişeyler geziniyor.SİZCE BU NE:1closedeyes:

canım anlattıkların hamılelık belırtısıne cok benzıyor..umarım hamılesındır..ama belırtıler bazende yanıltıcı olabılıyor..en ıyısımı bırkac gun daha gecsın kan testı yaptır..
sevgıler..

evet bi kaçgün geçsin kan testi yaptırayım.teşkürler

evet bi kaçgün geçsin kan testi yaptırayım.teşkürler

günün gelmeden kan testi yaptırma canım..yoksa sende benim gibi acaba erken yaptımda ondanmı böyle çıktı deme...:içelim:..(ben adetime 5 gün kala yaptım negatif)

kan testi yap en güzeli*******************************************************

bide unutmadan midem çok yanıyor sürekli bişeyler yemek istiyorum.ya nasıl anlatsam sanki birileri midemi saıkıyor.

kızlar merhaba!

canim saydigin butun belirtileri bende yasiyorum ama sanirim psikolojik olarakta kendimizi sartlandiriyoruz yinede isallah hamilesindir hakkinda ve hakkimizda hayirlisi rabbim tum cocuk isteyenlerin ellerini bos birakmasin isallah

X