Bakalm sonu ne olacak

moon_sunn

bekletme artıkın yaw..
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
411
1
selam kızlar benim çatlatma iğnesi olupta hamile kalan arkadaşlara bir sorum olacak.sonucu kaç gün sonra öğrendiniz? ne gibi belirtiler hissettiniz? belirtiler kaç gün öncesinden başladı ? bir soru dedim ama epey soracak şey varmışş yaa idare edin artık:eek:ben iğnemi vurulalı bugün 7 gün olduda beni bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim.

moon soon ujmarım hamişsindir canım sende 17 olursun

canım çok teşekkür ederim inşallah hayırlısı olur ne diyim belki psikolojik de olabilir kendimce belirtiler buluyorum ama şu an bi ilaç da kullanıyorum ondan da olabilir diye düşünüyorum.kesin sonucu yakında alırım.Rabbim herkese nasip etsin inşallah

canımiçimden geçti bence sonuç pozitif tutuundu bebğin sana Allahın izniyle

ah ahhh ne güzel söylüyosun sultancım. aslına bakarsan bende ilk defa bu ay çok yaklaştığımı hissediyorum ama yinede hayırlısı olsun diyorum. olmazsa da üzülmem vardır bi hayır der yola devam ederim rabbim birgün bizleride sevindirir inşallaha.s

çok merak ettim ya durum nedir haber verin ben de 20 sinde çatlatma iğnesi olucam da .. ayrıca sitede mesaj takibi konusunda da bilgi verirseniz sevinirim ...

bu arada bana dr dediki 20 sinde vurucaksın iyneyi gebelik testi için 6 sında gel.. dedi.. ona göre hesab edersin

bu arada bana dr dediki 20 sinde vurucaksın iyneyi gebelik testi için 6 sında gel.. dedi.. ona göre hesab edersin

CADIARZUhımmm bu durumda yaklaşık16 gün sonra falan belli oluyor demek sonuçlar. tabi bu kanda belli olma süresi dimi ?idrarda belli olması için daha çok süre geçmesi gerekiyor zannederim.yine de verdiğin bilgi için teşekkür ederim hilalnur..

X